Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: Víme, komu Harry Styles věnoval svoje vlasy, a která celebrita chystá comeback po téměř pěti letech!

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Pls normalize these collabs

It's early Christmas! Soyeon ((G)I-DLE), Winter (aespa) and Liz (IVE) připravují kolaboraci na singlu NOBODY, který by měl vyjít 16. listopadu. Video pak bude ke shlédnutí na YouTube kanálu M:USB, a to globálně.

Dreamy and spectacular

Když už jsme u našich K-pop queens, nejde nezmínit Red Velvet a jejich poslední comeback s lead singlem Chill Kill ze stejnojmenného alba, jehož video je absolutní umělecký masterpiece. Třetí deska Chill Kill je k poslechu už teď.

Whoever laid that wig needs a raise

Výměnou za bald Harryho jsme dostali long haired Taehyunga. Ten si na instagramové stories přidal fotku s dlouhými blond vlasy a fanoušci samozřejmě spekulují, jestli jsou to jeho vlasy, nebo paruka a jestli je to tease na to, že se něco chystá. Who knows honestly...

Zdroj: IG @thv

Mans probably innocent anyway

Před pár týdny se médii roznesla zpráva, že G-Dragon (BIG BANG) měl údajně užívat drogy, a podle zpráv od News1 byl zatčen Incheonskou metropolitní policií. Drogy jsou v Jižní Koreji poměrně touchy topic a jejich kriminalizace je přísná – zabývají se jí dokonce tři různé zákony. Policejní agentura při zatčení tehdy odmítla poskytnout více údajů a od rappera se navíc distancoval i YG. Zvláštní bylo i, že se G-Dragon o případu údajně dozvěděl až z médií stejně jako všichni ostatní, jelikož ho prý policie nekontaktovala.

Případ se momentálně vyšetřuje a GD bude muset pravděpodobně podstoupit test na drogy. Mezitím ale řada jihokorejských médií pokračuje s pokrýváním „skandálu“ a konzistentně publikuje neověřené nebo falešné informace, které byly i několikrát vyvráceny samotnou policií.

GD odmítá jakoukoliv vinu a údajně by měl proti médiím povolat i svoje právníky za šíření nepravdivých informací.

It's tiiiime

DEAN se vrací po téměř pěti letech s novou hudbou. Oznámil to na svém instagramovém profilu s krátkým videem. Oznámení pak vydala i jeho agentura Universal Music.

Alternative R&B artist has alerted everyone of his comeback after 4 years and 6 months. The countdown until his return to his activities will begin on the day of his new single release on November 18. The title of his project will be revealed later on, and there will also be a music video.
Universal Music

Nový singl vyjde 18. listopadu.

It's giving king for a day

Stray Kids are baaaack! Od TXT si přebrali titul za nejlepší emo group cosplay a výsledek je jednak song LALALALA, ale taky concept fotky pro nové album 樂-STAR, které si můžeš poslechnout už teď.

Lisa, girl

Lisa (BLACKPINK) je ambasadorkou pro dvě velké značky – Celine a Bvlgari, jejichž Weibo účty teď neobsahují žádné její fotky. Fanoušci spekulují, že se stále jedná o odezvu k jejímu kabaretnímu vystoupení v pařížském klubu Crazy Horse, které se spoustě lidí nelíbilo. Oficiální statement zatím nemáme, nicméně CEO značky Bvlgari, Jean-Christophe Babin, zpěvačku podporuje.

They better get busy

KARD podepsali smlouvu s United Talent Agency, pod kterou by měli svoji hudbu protlačit do globálnějších sfér, konkrétně pak do Severní a Jižní Ameriky, Spojeného království a Evropy. Label budou sdílet s umělci jako Cardi B, Paramore, Jimmy Eat World nebo Bebe Rexha.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.