Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: STRAY KIDS se umístili na žebříčku Next Generation Leaders časopisu TIMES

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Congrats!

Iconic sibling duo AKMU si z poslední epizody Inkigayo odneslo krásné první místo! V epizodě se také odvysílal dlouho očekávaný debut skupiny EVNNE nebo comeback TXT se songy Back for More (TXT Ver.) a Chase That Feeling.

Slaying (TXT version)

TXT vydali třetí full-length album s názvem The Chapter of Name: FREEFALL, které od prvního dne sbírá úspěchy. Zatím se ho celosvětově prodaly téměř 2 miliony kopií a umístilo se na řadě žebříčků, včetně Spotify Daily Top Song Global nebo Daily Top Artists ve více než 40 zemích světa.

Not Jay Park tho...

Jessi podepsala smlouvu s labelem MORE VISION poté, co před více než rokem opustila P. Nation. Pod agenturou, kterou založil Jay Park by měla novou hudbu začít vydávat brzy.

Ke stejnému labelu se navíc nedávno připojila i ChungHa.

Still going solo

Jennie (BLACKPINK) nedávno vydala special sólo projekt You & Me, který neprovázelo žádné větší promo. I tak ale singl nasbíral spoustu shlédnutí a umístil se v žebříčku YouTube Global Songs nebo na prvním místě v iTunes' Top Songs v 61 zemích.

Shaving this hair is criminal

Máme tu další nástup na vojnu. Do armády se po Yoongim přidává i Dawn, a to na pozici public service worker.

What is 2 x 4

They eat everytime! Pop-Up store k osmému výročí skupiny TWICE, které spadá na 20. října, bude v Seoulu otevřený celý jeden týden.

Mother

Lisa (BLACKPINK) se na konci září zúčastnila tří vystoupení v pařížském kabaretu Crazy Horse. Jedná se o nejznámější kabaret ve francouzské metropoli, hned vedle Moulin Rouge a Lido, a backstage fotky si můžeš prohlédnout už teď!

It boys

Na začátku října vydal magazín TIME svůj list leadrů další generace – lidí, kteří nějakým způsobem tvoří naši budoucnost. Jedním z tzv. trailblazers jsou i STRAY KIDS!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.

Zdroj: Allkpop