Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: NewJeans jsou Group of the Year na Billboard Women in Music Awards a Taemin a Onew odchází z SM

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Group of the year

Ve středu 6. března proběhly každoroční ceny Billboard Women in Music, které oceňují nejvýznamnější ženy na hudební scéně. NewJeans si z nich odnesly titul Nejlepší skupiny roku, který si rozhodně zaslouží a kromě nich se na cenách ukázala i Kylie Minogue, Ice Spice nebo Charli XCX.

Holky z NewJeans navíc prozradily, že chystají novou hudbu, takže se můžeme těšit i na comeback.

Tour time

iKon vyrazí na limitované turné po Filipínách a Thajsku, kde odehrají shows v Manile a Bangkoku. Buduou to jejich poslední shows předtím, než se vydají na povinnou vojenskou službu.

(V)IN

V droppnul teaser na nové music video k singlu FRI(END)S. Vycházet má 15. března a bude celý v angličtině.

Collecting them like pokemons

IU si na svoje koncerty zve celou řadu hostů a naposledy to byly LE SSERAFIM. Předtím se k IU připojili NewJeans a RIIZE a šušká se, že special guestem by mohl být i Baekhyun (EXO).

Well thats not very nice

Bývalá členka skupiny DIA, Somyi, možná půjde do vězení kvůli falešnému obvinění ze sexuálního napadení. Podle médií Somyi nahlásila policii pokus o napadení, který se měl odehrát v lednu minulého roku. Obvinila z něj nejmenovaného CEO, pravděpodobně z její bývalé agentury. Případ se teď dostal i před soud, který by měl rozsudek vynést 21. března.

She apologized for what???

Karina (aespa) svým fanouškům napsala dopis, ve kterém se omluvila za to, že chodí s hercem Lee Jae Wookem. Celý dopis zveřejnila na Instagramu a reakce jsou wild. Nikdo nechápe, proč se idols pořád musí omlouvat za svoje vztahy a hlavně proč jejich agentury tyhle „omluvy“ podporují.

Be free

Taemin a Onew (SHINee) po více než dekádě opouští SM Entertainment. Svoje exkluzivní smlouvy už neobnoví a Taemin tak odejde na konci března, Onew pak v půlce roku. Zbývající dva členové Key a Minho se společností podepíšou nové smlouvy a co se týče aktivit SHINee, ty by měly probíhat dál v kolaboraci s SM.

Zdroje: Billboard, Allkpop, Kpop Herald, Koreaboo

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.