Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: NCT jsou středem sex skandálu a TXT fans se neumí chovat

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

This is how you use your money

I.N ze STRAY KIDS daroval na charitu 100 milionů wonů, což je zhruba 1 600 000 korun. Peníze putují organizaci Green Umbrella Children’s Foundation, která poskytuje dětem z nízkopříjmových rodin vzdělání nebo jídlo.

How sweet

Nové EP skupiny New Jeans How Sweet přesáhlo hranici milionu prodaných kopií, milníku tak oficiálně dosáhla všechna jejich vydaná alba.

Now the Europe tour

Epik High vyrazí na podzim na turné po Severní Americe s novým albem PUMP, které by mělo vyjít 20 června. Oznámená jsou i data pro Asii a Austrálii, jestli se ale dočkáme i evropské části turné, je zatím ve hvězdách.

Yall are weird but i respect the dedication

Není nic, co by ti trocha peněz nekoupila, včetně romantic fotek s tvým fav idolem... Fans údajně platí až 16 tisíc dolarů (zhruba 360 tisíc korun) za jednu fotku. Naposledy tolik peněz utratila fanynka NCT za jeden staged polaroid s Markem. Ceny si neurčují idols ani jejich labels, jedná se o soutěž, kterou vyhraje ten, kdo nabídne nejvíc peněz. Weird...

Yall are weird and I dont respect you at all

Pre-concert panic is real. TXT jsou momentálně na americké části turné TOMORROW X TOGETHER WORLD TOUR ACT: PROMISE. Většina koncertů proběhla v pořádku, až na ten ve Washington D.C., kde se fanoušci a fanynky před vstupem do haly tlačili a dokonce prolomili bariéry.

Waterbomb incoming

Jeden z největších K-pop festivalů Waterbomb v Jižní Koreji začíná 5. července a končí 31. srpna. Během dvou měsíců objede celkem devět míst včetně Soulu nebo Jeju. Objeví se na něm BIBI, Highlight, Lee Young Ji, Ye-eun, BIG Naughty nebo TRI.BE.

Festival se přesune i do dalších zemí, jako je Singapur, Japonsko, Čína nebo Amerika.

Its almost like they are adults who have sex

Haechan a Johnny z NCT si údajně užili se skupinou fanynek v Japonsku. S tvrzením přišel jeden z předních klubových promotérů, který v příspěvku na sociálních médiích uvedl, že oba idolové strávili čas se třemi hosteskami z baru. Všechny tři později zveřejnily vlastní příspěvky o jejich údajné zkušenosti, a prý se se členy NCT setkávají často.

Label SM Entertainment tvrzení popřel.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.