Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: Nárůst AI skupin a propuštění Seungriho z vězení

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Seungri in his free era

Seungri (BigBang) bude 11. února propuštěn z vězení. Původně byl odsouzen na tři roky, což se nakonec snížilo na rok a půl. Seungri byl obviněn z řady věcí včetně šíření nelegálně pořízených sexuálních videí nebo zprostředkování prostituce. Pokud si chceš připomenout celou kauzu okolo Burning Sun a další idoly zapletené do kauzy, můžeš si počíst třeba tady.

The AI epidemic

Umělá inteligence je dnes už nedílnou součástí našich životů a svoje místo si našla i v K-popu, a to prostřednictvím virtuální skupiny MAVE. Jejich debut song Pandora můžeš omrknout už teď. 👇

MAVE ale není první virtuální projekt, který jsme v poslední době mohli vidět. Aespa nebo K/DA se na tomto poli pohybují už nějakou dobu. Next big trend je tak jasný. Nebudu lhát, je to trochu creepy.

Adorable

Skupina Blackpink se v Paříži potkala s Rogerem Federerem a společně si pořídili tuhle adorable fotku.

Bye bye, Momoland

Skupina Momoland po sedmi letech neobnoví svoje smlouvy u společnosti MLD Entertainment.

Boys Planet is a mess

Nová survival show Boys Planet od platformy Mnet je, hm, zajímavá. Všechny survival shows vždycky přinesou absolutní hvězdy, které mají šanci v byznysu zazářit, a potom řadu questionable vystoupení, ze kterých se nevyhnutelně stanou memy. Tahle show zatím převažuje v šílenostech než v talentu. Boys planet je stejně camp jako naše stará známá SuperStar.

Gods menu DUPE

Congrats, you made Hui cry

Tenhle moment bude hodně záviset na tvojí interpretaci, ale skupina, která vystupovala s písničkou Shine, rozbrečela Huiho. Otázkou je, jestli brečel, protože mu to připomnělo Pentagon a jejich prime time, kdy se Shine vystupovali, nebo brečel, protože to vystoupení bylo tak děsný...

He is suing his own company???

Zakladatel SM Entertainment Lee Soo-man je momentálně v legální tahanici s jeho vlastní společností. SM zažaloval kvůli nelegálním interním praktikám. Lee Soo-man je držitelem největšího podílu na společnosti, ale jak to u těchto byznys oborů bývá, není jediný. Zjednodušeně řečeno – zbytek akcionářů dělal důležitá rozhodnutí ohledně managementu firmy bez něj. Not very nice of them.

Still divorced

HyunA a DAWN loni odešli od labelu P Nation a zároveň ukončili svůj dlouholetý vztah. Teď se proslýchá nejenom to, že se k sobě dvojice vrátila, ale i to, že DAWN podepsal smlouvu s labelem AREA. Žádné oficiální informace ale o dvojici zatím nemáme. Co se týče hudby, DAWN na svém Instagramu naznačil, že se rozhodně něco chystá.

Welcome back, babez

Baekhyun je zpátky ze své vojenské služby and we could not be happier.

The tea has indeed been spilled

Jin se skupiny Lovelyz se na svém kanálu podělila o to, jakým způsobem mezi sebou randí členové K-pop scény. Za video se nakonec musela omluvit a z kanálu ho smazat.

TOP comeback:

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.