Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: Felix Navidad edition

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Minulý díl najdeš tady:

K-POP UPDATE: T.O.P. ve vesmíru a předávání MAMA Awards

by @_00_3_12

Dispatch is dispatching correctly for once

Spor mezi Chuu a jejím labelem BlockBerry se táhne už nějakou dobu. Před pár týdny BlockBerry vyhodil Chuu ze skupiny Loona a jihokorejské médium Dispatch teď přichází s dalšími detaily o jejich sporu.

To, že je spousta smluv mezi idoly a jejich labely minimálně pochybná a často neférová, všichni moc dobře víme, ale Dispatch ve svém článku odhalil detaily kontraktu Chuu a přišel s šokující informací. Profit byl rozdělen 3:7, tedy 30 % pro Chuu a 70 % pro BlockBerry, nicméně výdaje si strany dělily přesně napůl. Chuu se tak samozřejmě nelíbilo, že ať už bude dělat cokoliv, její dluh se bude jenom prohlubovat, a dokonce celou záležitost vzala v lednu 2022 k soudu, který se přiklonil na její stranu. Rozdělení profitů se pak obrátilo a Chuu brala 70 %, nicméně tím se jejich spor úplně nevyřešil. Chuu nakonec z Loony společnost vyhodila.

Fanoušci se ale přiklánějí na stranu Chuu. Dokonce zahájili obří bojkot plánovaného comebacku Loony, který nejspíš funguje, jelikož se BlockBerry rozhodl ho odložit na neurčito.

Award season is collab season

Ke konci roku a kolem Vánoc nastává sezóna předávání cen a nejrůznějších family stagí a collab stagí. Na výběr nejlepších momentů se můžeš mrknou tady. 👇

JYP family stage

To the ladies

I SM přišlo se svojí vlastní dávkou kolaborací, Red Velvet s Aespou se rovnou spojily i ve vánočním kontentu. To the ladies only!!!

SBS Gayo Daejun

Každoroční televizní festival se letos odvysílal 24. prosince z Gocheok Sky Dome v Soulu. Večer byl nabitý nespočtem kolaborací a coverů. Přehled nejlepších vystoupení najdeš tady.

Block B reunion

The kings have reunited!!! Skupina Block B se sešla pro speciální vystoupení na koncertě, který pořádali jihokorejští mariňáci, u kterých si svoji povinnou vojenskou službu plní P. O. V plném počtu skupina vystupovala poprvé za poslední čtyři roky and we could not be happier.

Vojín Vomáčka, vole

Jin z BTS a Wonho (dříve Monsta X) oba nastoupili do povinné vojenské služby.

Exo comeback

Exo potvrdili, že jakmile se Baekhyun vrátí z plnění vojenské služby, můžeme od skupiny čekat novou hudbu.

Dating controversy kde????

Jennie se ukázala na přehlídce La Rafia značky Jacquemus a samozřejmě si nenechala ujít ani afterparty, kde se pořádně bavila. As she should. Simon Porte Jacquemus je její blízký kamarád. Na internetu se objevilo video, kde mu Jennie dává pusu na tvář, což si (především) jihokorejští fanoušci přebrali po svém. Simon je ale nejenom gay, navíc má manžela, a to ani nemluvím o faktu, že simple pusa na tvář může být pouze znak přátelství. Be so fucking for real.

Většina fanoušků (včetně mě) je hlavně ráda, že si holky z BlackPink užívají svůj čas na turné a že se u nás v Evropě hezky baví!

Uniklo nám něco? Dej vědět v diskuzi!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.