Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-pop update: Co se stalo na předávání Hanteo Awards a kteří idols se objevili na Milánském fashion weeku?

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Milan FW24

Fashion weeky jsou v plném proudu a i na ten Milánský se dostavila řada idols. Na Versace show se ukázali Hyunjin (STRAY KIDS) a Ningning (aespa) a na Gucci jsme mohli vidět Hanni z New Jeans.

Wooseok solo!

Sólo projektu se dočkal i Wooseok z Pentagonu. Dvojsingl Empty Paper obsahuje songy Navy Blue a Sketch a oba si můžeš poslechnout už teď.

The duo we deserve

Lay (EXO) a Lauv vydali společný singl Run Back to You i s hudebním klipem. Před dvěma týdny navíc Lauv dropnul i kolaboraci s TWICE na písni I GOT YOU.

R.I.P.

23. února informovala média o smrti předního jihokorejského producenta Shinsadonga Tigera. Byl nalezený v jeho studiu a příčina smrti zatím není známá, i když se podle policie pravděpodobně nejednalo o vraždu.

Tiger se podílel na jedněch z největších k-popových hitů jako je No No No od Apink, Up and Down a DDD od EXID nebo megahit Bboom Bboom od skupiny Momoland. Zároveň založil agenturu AB Entertainment a nedávno debutoval rookie skupinu TRI.BE, která právě teď vydala comeback Diamond.

It is correct that Shinsadong Tiger was found dead, but we are unable to provide further details, including time and place of death.
Gangnamská policie

The emo representation we need

AleXa je back se singlem Sick! Zároveň oznámila první část americké tour, která začíná na konci března v New Yorku.

IT girl of the century

Jennie oficiálně drží titul za vůbec první K-pop song v historii, který na Spotify překonal hranici 200 milionů přehrání. Congrats!

That escalated quickly...

Předávání 31. cen Hanteo se málem změnilo v tragédii. Fanoušci se nahrnuli do jedné části sekce na stání, protože chtěli být blízko k prostoru na sezení, ze kterého show sledovali idols. Mezi fans dokonce vypukli rvačky o místa vepředu, které skoro vedly ke zraněním a nehodám. Umělci samotní se situaci snažili uklidnit, protože pořadatelé se k tomu neměli a nereagovali dostatečně rychle. Hanbin ze ZEROBASEONE dokonce pozastavil svoji řeč dokud se situace neuklidnila. Have we forgotten about the Itaewon tragedy already?

Zdroj: allkpop
Kam dál?👀

K-POP UPDATE: T.O.P. ve vesmíru a předávání MAMA Awards

by @_00_3_12

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.