Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: BTS lámou rekordy a Twice se objevily v The Kelly Clarkson Show

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Fanboy vibes

V (BTS) si zašel na koncert Harryho Stylese v Seoulu.

Mr. Rover

Kai (EXO) releasnul svůj song Rover and fans are going a bit nuts.

Slay-Min

Jimin na obálce vietnamského Elle Magazínu.

Blessing the covers of magazines ale není jediná věc, co v poslední době Jimin podnikal. 24. března vychází jeho sólo album Face, ze kterého nám už 17. března kousek ukázal. Song Set Me Free Pt. 2 už teď láme spoustu rekordů – hned po vydání se dostal do top songů na iTunes, zároveň se z něj stal #1 song na iTunes ve 110 zemích světa a stačilo k tomu pouze 10 hodin.

Debaty se samozřejmě točí i okolo názvu singlu. Proč Pt. 2? Jimin totiž song s názvem Set Me Free nemá, nicméně skladba s tímhle názvem se objevuje na Yoongiho albu D-2 z roku 2020. A jak tak známe BTS a jejich promyšlené koncepty, možná to nebude náhoda.

Fun fact: Jiminovo album vychází ve stejný den jako nové album Fall Out Boy. I love it when worlds collide.

Twice too?

Jimin a Yoongi ale nejsou jediní, kdo potřebují volnost. Jen pár dní před Jiminem vydala skupina Twice svoje mini album Ready To Be a s ním i song Set Me Free. I guess they all want to be set free then?

Twice se zároveň objevily v The Kelly Clarkson Show, kde vznikl tenhle roztomilý moment. 👇

Hallyu global trends

Jihokorejská nadace KOFICE pravidelně vytváří průzkum vnímání jihokorejské kultury v globálním měřítku a vydala přehled nejúspěšnějších K-pop acts v různých částech světa.

They broke their own record???

Na začátku března proběhly Nickelodeon Kids’ Choice Awards a cenu si odnesli i BTS. Už čtvrtý rok po sobě vyhráli cenu za Nejoblíbenější hudební skupinu, čímž prolomili jejich vlastní rekord v Guinnesově knize rekordů za nejvíce vyhraných Nickelodeon Kids’ Choice Awards jednou hudební skupinou. Celkově mají z těchto cen sedm ocenění.

Pirates in the gym

Ateez teasují svůj další release.

Don't drink and drive kids

Bývalý člen skupiny WINNER Nam TaeHyun byl zadržen za řízení pod vlivem. 8. března pozdě v noci Nam otevíral dveře svého auta, akorát když kolem něj projížděl taxík, kterému rozbil boční zrcátko. Pak údajně ještě ve svém autě kousek ujel. K nehodě byla přivolaná police, zpěvák byl ale prý tak opilý, že se rozhodli ho zpovídat až později, píše Soompi.

Congrats, girlies

Aespa se stane první K-popovou skupinou, která vystoupí na newyorském festivalu The Governers Ball Music Festival 2023. Akce proběhne od 9. do 11. června a skupna vystoupí na hlavní stagi.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.