Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-pop update: Blackpink dostaly ocenění od Karla III., K-pop výherci na Billboard Music Awards a JYP jako záskok za Marilyna Mansona

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Can't believe they were crowned the queens of England

Holky z BLACKPINK jsou nyní součástí Řádu britského impéria jako čestné členky. Vyznamenání dostaly od krále Karla III. za jejich globální dosah v rámci hudby, ale i aktivit, jako je jejich role ambasadorek COP26.

Billboard 2023

BLACKPINK si v posledních dvou týdnech odnesly i ocenění z Billboard Music Awards 2023 v kategorii Top K-Pop Touring Artist. Po jejich boku se na předávání cen ukázaly NewJeans, které si odnesly cenu za Top Global K-Pop Artist. Cenu za nejlepší K-popové album získali Stray Kids s deskou 5-Star a Top Global K-Pop Song Award si domů vzal Jungkook za Seven.

Mezi další nominované K-pop skupiny a umělce patřili i Fifty Fifty, Jimin, Stray Kids, TXT, Twice nebo Suga.

Queen mother of the hive

Taeyeon je zpět s mini albem To. X. Vyšlo v pondělí 27. listopadu a najdeš na něm 6 tracků, včetně leading singlu To. X, ke kterému vyjde i videoklip.

They really invited everybody huh

Lineup na globální akci Musicbank je venku. Festival se odvysílá 15. prosince živě z jihokorejské KBS Hall a z Verona Dome v Japonsku. Ukáže se na něm téměř 40 umělců, včetně Sunmi, Hwasy, Young K, NCT 127, NCT Dream, fromis_9, (G)I-DLE, ONEUS, TXT, CRAVITY, aespy, IVE, Xdinary Heroes, Hi-L, CIX, ZEROBASEONE, LIZ a FantasyBoys, které uvidíme v první polovině vysílané z KB Hall. V druhé části se pak můžeme těšit na Golden Girls, SHINee, Melomance, THE BOYZ, Stray Kids, ATEEZ, ITZY, P1Harmony, STAYC, ENHYPEN, NIJU, Kep1er, NMIXX, LE SSERAFIM, NewJeans a další.

Známe taky moderátory – první polovinou akce provede Rowoon a Won Young, ke kterým se v ruhé půlce připojí Go Min Si a Young Ji.

This may be what sweet dreams are made of

Nothing JYP does is ever on my bingo card, tbh. Tentokrát nás poctil svou každoroční meme performancí v rámci 44. Blue Dragon Film Awards, kde zazpíval ne jeden, ne dva, ne tři, ale dokonce čtyři songy – Sweet Dreams (Eurythmics), When We Disco, Take on Me (a-ha) a Changed Man.

Nebudu lhát, byl to docela slay, hlavně ty outfity. Long live the king!