Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: Ateez jsou první K-pop boy group, která si zahrála na Coachelle, a Eric Nam bude dabovat Aanga v připravovaném animáku

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

💙💙💙

Je to už rok, co zemřel Moonbin ze skupiny Astro. Cha Eun Woo k příležitosti zveřejnil post jako připomínku, ve kterém napsal: „I miss you and I love you, truly. Zároveň udělal cover na píseň Fly od dalšího člena Astro JinJina, který ji napsal společně s Moonbinem předtím, než zemřel.

17 right here!!!

Seventeen jsou back a teasují nové album 17 IS RIGHT HERE, které vyjde 29. dubna. Zatím můžeš alespoň obdivovat teaser fotky.

New girl group alert

V poslední době byl hodně očekávaný debut ten skupiny ILLIT, která na scénu spíš vtrhla, než aby se na ní objevila. Není jí zatím ani měsíc a už si odnesla několik důležitých wins, naposledy na 19. Music Banku.

At least her ex wasn't a pos

Hyuna a její vztahy jsou once again diskutované téma. 18. dubna se objevila v talk show Jo Hyun Ah's Thursday Night, kde zmínila současný vztah s bývalým členem skupiny Highlight i ex partnera Dawna, se kterým byla od roku 2016 až do roku 2022. A v čem je problém? Údajně v tričku s popiskem Siri, block ex number, které si na sebe Huyna do talk show vzala.

Fans Hyunu už delší dobu kritizují právě za současný vztah s Junghyungem, jelikož byl zapletený do Burning Sun skandálu, což je validní kritika. The shirt thing is weird tho.

Music video of the year???

Kromě Seventeen má svůj comeback taky IM z Monsta X. Singl Skyline je součástí jeho druhého EP Off the Beat, které vyšlo nedávno, a teď ke Skyline droppnul i videoklip.

Co se týče Monsta X jako celku, na jejich comeback si budeme muset počkat, většina si totiž plní povinnou vojenskou službu.

Coachella kings

Ateez byli součástí lineupu na prvním víkendu Coachelly. Vystupovali na Sahara stage se skoro hodinovým setem a jsou první klučičí K-pop skupina, která se na Coachelle ukázala.

They give off the same energy

The Last Airbender za sebou má už několik adaptací, tou poslední je hraný seriál. Připravuje se ale i animovaný film a hlavní roli si v něm střihne Eric Nam v postavě Aanga. Film by měl vyjít v říjnu příštího roku.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.