Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

K-POP UPDATE: 66. ceny Grammy, nová podoba Fifty Fifty a Nayeon na eventu Tommyho Hilfigera

Největší a nejdůležitější news ze světa K-popu za posledních 14 dní!

Grammy who

66. Grammy ani tentokrát K-popu nic nepřinesly - na prestižní ceny totiž nebyli žádní jihokorejští umělci ani nominovaní, natož aby si nějakou kategorii odnesli domů. Nejblíže tomu v předchozích třech letech byli BTS, kteří dostali nominaci na cenu Best Pop Duo/Group Performance.

Grammys 2024: Taylor Swift se zapisuje do historie, Miley Cyrus vyhrává své první ocenění

@martinastrel

It's giving Gossip Girl

Nayeon (TWICE) se objevila na newyorském fashion weeku oblečená kompletně do Tommy Hilfiger. Objevila se i na Hilfigerově párty, kam zavítal taky Junho z 2PM.

Of course it does

Iconic Spring Day od BTS je oficiálně s 8,4 miliony posluchači nejúspěšnějším songem v celé historii hudební streaming platformy Melon.

Celebrity brand we need

Lisa (BLACKPINK) zakládá vlastní label LLOUD. Obří billboardy s promem se objevily v New Yorku, Los Angeles, Singapuru nebo Bangkoku.

They're killin' it

5. února vydali P1Harmony svoje první full-lenght album Killin' It i s lead singlem se stejným jménem, které se rychle stalo jejich dosud nejúspěšnějším releasem. Jejich předchozí nahrávka, mini album Harmony: All In držela prozatimní rekord s počtem 145 tisíc prodaných kopií za první den.

GWS babes

Cube Entertainment před pár dny oznámili, že Shuhua si od skupinových aktivit (G)I-DLE dá ze zdravotních důvodů pauzu. Proč přesně neuvedli, ale vypadá to, že se nejedná o nic vážného. (G)I-DLE můžou i tak oslavovat úspěšný comeback se Super Lady.

Poor girls can't catch a break

Skupina Fifty Fifty a jejich agentura Attrakt ukončily svoje soudní spory a vypadá to, že se připravují no comeback v nové podobě.

We recently started the reorganization of group members centering around Keena. We plan to confirm the group lineup around April and release new music around June.
Attrakt

Členky Fifty Fifty začaly soudní spor se svou agenturou minulý rok v létě poté, co začal být virální jejich song Cupid. V červnu podaly žádost o ukončení smlouvy a spor se táhl několik měsíců. Uprostřed procesu se k agentuře vrátila Keena, okolo které teď Attrakt staví "novou" skupinu. Tak uvidíme, jak to s nimi tentokrát dopadne.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.