Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Julia Fox zveřejnila red carpet make-up tutorial: Fox eye je umění a je mi jedno, co říkají hateři!

Dvaatřicetiletá herečka prozradila, jaké jsou její nejoblíbenější produkty, udělala tutoriál na trendy černé linky, a dokonce přiznala, že miluje tenké obočí. 

Hvězda filmu Uncut Gems a exgirlfriend rappera Kanyeho se ve středu 16. března přihlásila na Instagram, aby svým sledujícím ukázala, jak se připravuje na předávání cen Independent Spirit Awards.

“Literally no one: Me: I did a tutorial for u guys,” napsala v popisku videa. “I wanted to show u how fast and easy it is to do the fox eye. Also pls don’t judge the low budge nature of this video lmaoooo.” Než začala cokoliv dělat, potřebovala pokožku hlavně hydratovat. Rutinu odstartovala aplikací lehkého omlazujícího a vyhlazujícího séra Is Clinicial Active Serum

Julia ho používá zároveň jako primer a následně nanáší kultovní make-up Giorgio Armani Luminous Silk. Žádný štětec není potřeba, máme přece prsty. "Opravdu to není tak vážné, jak se zdá,” zažertovala. "Až budu hotová, budu vypadat bombasticky,” říká a pokračuje s nanášením korektoru, bronzeru v tyčince Westman Atelier a pudrového rozjasňovače Charlotte Tilbury. "Je to stejné jako malování. Je to umění, k čertu s každým, kdo říká něco jiného," trvala na svém herečka. 

Předtím, než se pustila do černých očních stínů, si upravila obočí tužkou od MAC. Stejně jako její grafické černé oční stíny je i pojetí obočí pro mnohé poněkud kontroverzní. "Dávám přednost tenkému obočí," řekla svým sledujícím. "Je prostě víc sexy." 

Přejděme ale rovnou k tomu nejdůležitějšímu: FOX EYE! Herečka zdůrazňuje, že pro dosažení úspěšného liščího oka je důležité kopírovat tvar vlastního obočí. Začíná rozetřením černého stínu z paletky Pat McGrath Labs, který táhne od vnitřního koutku a po celém víčku směrem k vnějšímu okraji obočí. Na dočištění menších chyb používá odličovací ubrousek. “Když děláte grafické líčení, je to o celkové symetrii," dodala. 

Jakmile byly oční stíny naneseny v celkové kontuře, vzala Fox do ruky oční linku Pat McGrath Labs, aby dokreslila ostřejší rysy a vnitřní koutek. Pak už jen zopakovala postup na druhém oku a celý look završila silnou vrstvou řasenky. "Líbí se mi to, myslím, že je to divoké," řekla bývalá múza Kanyeho Westa. "Je mi úplně jedno, co říkají hateři." 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.