Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Joseph's Beauty Diary #71

Cenově dostupné spa ošetření, dětský parfém Dior, balada Eltona Johna nebo buzz cut Harryho Stylese. To jsou novinky a události, co hýbou beauty světem.

Baby, you smell good

Když si vzpomenu na hvězdného parfuméra Francise Kurkdjiana, vybaví se mi dlouhý seznam opojných a omamných vůní: Le Male od Jeana Paula Gaultiera, L'Or de J'Adore od Dior a Baccarat Rouge 540, virální hit jeho stejnojmenného parfumérského domu Maison Francis Kurkdjian. Ve svém nejnovějším projektu se odklonil od své typické tvorby a přesunul pozornost k dětem. Kurkdjian, který v roce 2021 nastoupil jako in-house parfumér pro značku Dior, naformuloval novou dětskou vůni Bonne Étoile.

Vůně je součástí koupelové kolekce Baby Dior, která se skládá z čisticího a hydratačního krému dostatečně jemného pro dětskou pokožku. Zatímco v Kurkdjianově minulé tvorbě se hojně objevují výrazné, intenzivní tóny jako ambra a pačuli, Bonne Étoile je lehká a svěží s jemnými tóny hrušky, bavlny a růže. 

Frédéric Malle, Hermès, Creed a Guerlain patří mezi další luxusní značky, které nabízejí vůně pro děti v ceně od 130 do 340 dolarů. Bonne Étoile od Dior spadá spíše do vyšší cenové kategorie a prodává se za 230 dolarů.

Are you ready to PAUSE?

Stres hoď za hlavu! Společnost xydrobe oznámila své zbrusu nové partnerství s průkopnicí protizánětlivé léčby a skincare specialistkou, německou doktorkou Barbarou Sturm. Společně chystají jedinečný projekt Pause, který bude hybridní kombinací fyzického a virtuálního světa nedaleko londýnského Mayfair.

Hosté tohoto prostoru se budou moci ponořit do prohlídky exkluzivních fyzických exponátů a custom procedur spolu s občerstvením a přístupem k originálním krátkým snímkům uvnitř xydrobe – což je multisenzorická jednotka pro jednu osobu, která v sobě ukrývá vizuální efekty, prostorový zvuk, vůni a vítr. Bližší detaily zatím nejsou známé, ale zatím se můžeš podívat alespoň na první sneak-peek ve formě krátkého traileru. 

Spicy lips

Touha po plných rtech nepřestává společností rezonovat. O plumping efekt v lescích na rty se postará speciální kategorie přísad, na něž pokožka rtů reaguje lehkým otokem.

Na trend dominantních rtů reaguje Maybelline doslova žhavou novinkou v podobě lesku na rty Lifter Plump s extraktem z chilli papriček pro přirozenější objem. K dostání bude již brzy v 8 odstínech ve vybraných drogeriích. 

Harry na kůži

O tom, že značka Pleasing zpěváka Harryho Stylese chystá řadu parfémů, se hovoří již nějakou dobu, ale první detaily ohledně samotných vůní a toho, kdo se pod ně podepíše, se objevují až nyní. Britský zpěvák si na pomoc přizval francouzského parfuméra Jérôma Epinetta. 

Jedním z Epinettových nejpopulárnějších výtvorů je Gypsy Water od Byredo, vůně, která nádherně potvrzuje jeho talent pro vytváření unisexových kompozic. Tři připravované vůně Pleasing jsou údajně inspirované erotickou tematikou a nesou názvy Closeness, Rivulets a Bright Hot. K dostání budou od 16. listopadu na webových stránkách Pleasing.com a ve vybraných obchodech.

FYI: Harry Styles si oholil hlavu!

Elton, darling!

Sir Elton John si do svého životopisu může připsat novou pracovní zkušenost, a tou je nečekané spojení s make up artistkou Charlotte Tilbury. 

Na oslavu sváteční sezóny a toho, že se londýnská vizážistka stala oficiální patronkou nadace The Rocket Fund Sir Elton John Aids Foundation, rozjíždí toto ikonické duo nejbáječnější vánoční večírek všech dob. Součástí je limitovaný beauty drop, kde najdeš mini dárky a větší poklady, včetně adventního kalendáře. 

Povědomá a přesto jiná 

Když se řekne levandule, většina z nás si vzpomene na sušenou levanduli u babičky nebo staré holičství. Jak už je ale u značky Le Labo zvykem, nic není, jak se zdá. 

Lavande 31 otevírají nóty bergamotu a neroli pro svěží start, který zároveň odhaluje tu nejčistší levandulovou esenci získanou z květů této aromatické byliny. Zbytek vůně je ale typické Le Labo. Díky ambrovým, smyslně pižmovým nótám v kombinaci s tonkou v základu vznikl parfém, který je čistý a hříšný zároveň. Ne, tohle není levandule, o které si myslíš, že ji znáš. Vítej v nové realitě. Prodává Ingredients.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.