Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Joseph's Beauty Diary #66

Spooky season! Třetí parfém Billie Eilish, čarodějky ze Salemu, dýňová svíčka Diptyque nebo halloweenská kolekce Lush! To jsou novinky a události, co hýbou beauty světem.

Halloween in Paris

Limitovaná edice svíčky Citrouille kultovního francouzského maisonu Diptyque je stejně pomíjivá, jako nečekaná. Sklidit ji můžeš exkluzivně v butiku Diptyque ve Vězeňské ulici 6 v centru Prahy. Ale pospěš si, protože do prvních mrazíků bude dýně pryč.

Bath time

Vychutnej si halloweenský mood s plnou parádou. Lush přichází s podzimní kolekcí, která naplní celý dům lahodnou kořeněnou vůní pumpkin spice latté. Mňam! Co mě nejvíc zaujalo? Koupelová bomba Punkin Pumpkin se skořicí a dýňovým práškem, roztomilá krémová koupelová pěna Pumpkin Crumble a fresh vitaminová pleťová maska Mr. Pumpkin Face. Přijde ti to málo? Neboj, na prodejnách tě čeká daleko více překvapení!

Čarodějky ze Salemu 

„Vyrůstal jsem nedaleko Salemu a jako někdejší "alternativní" dítě 90. let jsem tamní strašidelné lokace dobře znal. Salem je prominentní místo v Nové Anglii, které díky své historii a strašidelné atmosféře představuje ideální místo pro mladé cool goths. Salem Gothic je parfém pro všechny fialovovlasé "podivíny", kteří se potloukají po hřbitovech a strašidelných místech, ale přesto milují své cold brew ze Starbucks,“ říká o nové olfaktorické kreaci David Seth, spoluzakladatel brooklynské niche parfémové značky D.S. & Durga.

Zmrzlá fialka a lišejník na starém hřbitově jistě navodí tu pravou dušičkovou atmosféru. 

Upíří deníky

Lottie London, kosmetická značka oblíbená zejména u gen Z, ve spolupráci se společností Warner Bros, uvádí na trh kolekci líčení, inspirovanou teenage dramatem The Vampire Diaries.

Billie Eilish, třetí dějství

Jednadvacetiletá zpěvačka a skladatelka ve čtvrtek 28. září prostřednictvím Instagramu oznámila, že její třetí parfém Eilish No. 3 bude uveden na trh letos v listopadu.

„Představujeme Eilish No. 3! Moje první limitovaná edice vůně a poslední z této kolekce,“ napsala k fotografii flakonu parfému, červené chromované busty, která má stejný design jako její první dvě vůně.

Eilish No. 1 byla vydána v roce 2021 a vyniká tóny cukrových okvětních lístků, krémové vanilky a pižma. Eilish No. 2, která vyšla v roce 2022, se vyznačuje kombinací květu jabloně, květů divokého máku a palo santo. Zdá se však, že nejnovější vůně Eilish má zatím nejzajímavější složení. „Líbí se mi, že mi připomíná kov,“ řekla v rozhovoru pro časopis Allure. „Kdybyste spojili Eilish No. 1 a No. 2, vznikla by tato sladší, romantičtější verze.“

Ačkoli oficiální popis vůně ještě nebyl zveřejněn, emotikony v jejím příspěvku na Instagramu – stejně jako sytě červené balení – naznačují, že Eilish No. 3 bude vonět také po třešních. Upřímně? Nemůžu se dočkat! 

Aveda x Iris van Herpen

Vítej ve fantastickém světě Iris van Herpen a její nejnovější kolekce exkluzivních vlasových doplňků pro brand Aveda. Majestátní spona do vlasů Lagoon Nebula evokuje éterickou krásu mezihvězdné mlhoviny a zrození hvězd. Sponky do vlasů Henosis naproti tomu čerpají inspiraci z řeckého pojmu jednoty. Všechny jsou navíc vyrobené z recyklovatelné mosazi, takže luxus jde konečně ruku v ruce s udržitelností. 

Halloween nail inspo

Od tajemných kočičích očí přes python print až po roztomilé duchy, užij si letos strašidelný svátek naplno! 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.