Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Joseph's Beauty Diary #64

Péče o pleť a tělo od Sporty & Rich, vzpomínky na kempování podle Maison Margiela, červená rtěnka Seleny Gomez nebo pečující korektor Lady Gaga. To jsou novinky a události, co hýbou beauty světem.

Nová cestománie

Venku se začíná ochlazovat, obchody jsou plné dýní a sluníčko každý den zapadá o něco dřív. Sezona pálení svíček je tímto zahájena! Šedesát let po uvedení první vonné svíčky otevírá Diptyque novou kapitolu kolekcí exkluzivních svíček Les Mondes de Diptyque, které jsou poprvé v historii značky znovu plnitelné. 

Skleněné nádoby, ve kterých se ukrývá vonný vosk, navrhla designérka Cristina Celestino. Svým vzhledem připomínají barevný monolit - dokonalý skleněný ovál, složený ze tří vrstev. Jeho tvar samozřejmě odkazuje na legendární ovál, který se stal symbolem značky Diptyque. 

Vonný vosk uvnitř nádoby chrání skleněný poklop ozdobený logem značky, který lze zároveň použít jako podstavec na svíčku. 

Při výrobě každé svíčky je použita unikátní směs několika různých vosků vybraných tak, aby vonná kompozice vynikla co nejlépe. Jakmile vosk dohoří, můžeš jej vyměnit za nový v podobě náplně, která přesně kopíruje tvar skleněné nádoby. Kolekce Les Mondes de Diptyque vznikla s myšlenkou drahocenných objektů, které do každodenního života vnesou krásu a zároveň budou odolávat času. K dostání exkluzivně v butiku Diptyque, Vězeňská 6, Praha 1.

FOMO TIP: Mým favoritem je momentálně Terres Blondes v oranžovém skle: voní po pšeničných otrubách, spálené zemině a červeném cedru. 

Sporty & Rich beauty 

Kultovní značka sportovního a aktivního oblečení Sporty & Rich uvedla na trh pět produktů: multivitamínovou mlhu na obličej, cleanser, univerzální balzám, tělový olej a krém na ruce. Protože v popředí zájmu značky stojí životní styl, zakladatelka Emily Oberg plánuje v budoucnu přidat další produkty, mezi nimiž má být mimo jiné lesk na rty a opalovací krém. K dostání na Sportyandrich.com.

Boost of confidence

Zpěvačka Selena Gomez nepotřebuje, aby jí někdo říkal, že červená je barva, která jí nejvíc lichotí. Sama to moc dobře ví a nepropásne jedinou příležitost, jak nám to dát vědět. Její nejnovější příspěvek na sociálních sítích jasně ukazuje, že se ocitá v nové životní éře, a rudá rtěnka, kterou má na rtech, tuto teorii utvrzuje.

V těsném závěsu za svým novým čerstvým singlem s důmyslným názvem Single Soon a textem jako „I’mma do what I wanna do“ hvězda využívá své síly a šíří kolem sebe atmosféru smyslnosti a vyzývavosti tím nejšikovnějším způsobem. 

„Červené rty mi okamžitě zvednou sebevědomí a chtěla jsem se s vámi podělit o ten povzbuzující pocit,“ napsala zpěvačka pod příspěvek. A k radosti všech fanoušků vytvořila matnou rtěnku Kind Words v limitovaném odstínu Devoted, který dělá přesně to: zvedne ti sebevědomí. Prodává Sephora.

Tinted

Fanouškům Rhode se jistě sbíhají sliny. Hailey Bieber vyslyšela jejich prosby a přichází hned se čtyřmi tónovanými balzámy na rty v odstínech Ribbon, Toast, Espresso a Raspberry Jelly.

Neviditelná bandáž

Na podzim se chystám, stejně jako každý rok, na laser kvůli sjednocení pleti, snížení zarudnutí a odstranění červených žilek. Jako SOS ošetření po zákroku, který je určen výhradně do rukou profesionálů na klinikách estetické medicíny, jsem si pořídil inovativní Invisible Bandage od makeup artistky Violette. 

„Vysnila jsem si produkt, který by fungoval na rány a skvrny jako čirý topcoat, na nějž by se dal bez problému navrstvit make-up, a zároveň aby chránil ošetřenou poškozenou pleť před agresivními vnějšími vlivy a bakteriemi,“ říká zakladatelka brandu Violette_FR, která před sedmi lety musela pracně maskovat zarudnutí po laserovém ošetření. K dostání je na stránkách Violettefr.com.

FOMO TIP: Pokud se ti nechce objednávat online, můžeš se v lékárně poohlédnout po GEL B5 z řady Cicaplast od La Roche-Posay. 

Oheň při měsíčku

Obloha plná hvězd, plápolající oheň, zvuk praskajícího dřeva a vzduch prosycený spirituální vůní. Vzpomínky na nezapomenutelný večer uprostřed pouště v Namibii, zachycuje nová toaletní voda Replica Under The Stars od Maison Margiela pomocí kombinace černého pepře, oudu, kůže a labdana. Hřejivá. Tajemná. Neuchopitelná. Pokud rád/a utíkáš z rušného města, abys načerpal/a energii v přírodě, tuto vůni si okamžitě zamiluješ. Prodává Notino.cz.

Maison Margiela Under the Stars, zdroj: Notino

Plné krytí

Trvalo celé dva roky, než Lady Gaga ve spolupráci se svou laboratoří a týmem expertů vyvinula korektor Triclone Skin Tech Concealer. Chtěla, aby uměl víc, než jen zakrýt nedokonalosti, rozjasnit kruhy pod očima a sjednotit pleť. Díky biotechnologické alternativě kofeinu, rozjasňujícímu niacinamidu, fermentované arnice a hydratační kyselině hyaluronové dokáže po dvou týdnech výrazně snížit otoky a zpevnit oblast pod očima. Korektor je k dostání ve 31 odstínech na Hauslabs.com .

When Rihanna asks: What’s your skin type?

HANDSOME! 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.