Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Joseph's Beauty Diary #26

Kouzelné hůlky na podporu růstu řas, make-up friendly náplasti na pupínky, růžové vlasy Kate Moss nebo reprák na vůně. To jsou novinky a události, co hýbou beauty světem.

Blast from the past

Kate Moss je bezpochyby jednou z nejznámějších britských blondýnek, ale v 90. letech si na chvíli vyzkoušela, jaké to je mít vlasy v odstínu cukrové vaty. Supermodelka tehdy souhlasila s tím, že si obarví vlasy narůžovo, aby mohla jít přehlídku Versace jaro/léto 1999. V roce 1998 vyfotografoval Juergen Teller Kate v posteli s růžovými vlasy rozprostřenými na polštáři a snímek nazval Young Pink Kate. Fotka se na Instagramu objevuje jako inspo i po více než 20 letech. 

Nyní, po desetiletích od této ikonické proměny, Kate znovu oživila své růžové vlasy pro kampaň Marc Jacobs's Resort 2022/2023. Snímky pořízené Harley Weir a stylizované Danielle Emerson zachycují nestárnoucí Kate s rovnými, růžovými vlasy, které připomínají onu legendární proměnu pro Versace. Moss is BOSS!

Kouzelná hůlka

Proč o hustých řasách jen snít, když je můžeš mít? Nejžádanějším produktem na trhu se stala séra na podporu růstu řas a obočí. Všechny slibují výsledky, ale jen málo z nich skutečně funguje. Usnadním ti hledání. Doporučuji vsadit na jednu z těchto zlatých hůlek: Tu od Grande Cosmetics najdeš v parfumeriích Sephora. Cenami ověnčené sérum na řasy obsahuje směs peptidů, aminokyselin a vitamínů pro posílení růstu řas. 

Tubičku v odstínu růžového zlata má na svědomí německý doktor a vědec Augustinus Bader (prodává Ingredients). Patentovaná technologie TFC8 v kombinaci s omlazujícím ibiškem, šafránem, hydratační kyselinou hyaluronovou, na peptidy bohatou kurkumou a revitalizačním biotinem se postarají o to, aby se tvé přání splnilo.

Nedělej psí oči

Billie Eilish si na narozeninové oslavě vyzkoušela trend „puppy“ linek. Zpěvačka zveřejnila slideshow záběrů z večírku, na který zkombinovala outfit ve stylu paní Clausové s trendy líčením očí. Pro ty, kteří nejsou zasvěceni, je „puppy eyeliner“ opakem oblíbenější cat eye linky, která se na konci oka nesměřuje nahoru, ale stáčí se směrem dolů.

Trend, který vznikl v Jižní Koreji, má na TikToku hashtag #puppyeyeliner a zobrazilo ho již 97 milionů lidí. Sama Eilish tento look zvládá s lehkostí a z jejího snažení si můžeš vzít několik ponaučení. Prvním je sledovat tvar očí – vyvaruj se příliš drastického sklonění linky, jinak by oči mohly vypadat povadle nebo smutně. Zadruhé se soustřeď spíše na spodní než horní linii řas a rozmaž ji směrem dolů ve vnějších koutcích, aby působila lehce ušmudlaným dojmem.

Inkognito

Není nic horšího než se probudit s pupínkem v den, kdy máš v plánu zazářit a vyzkoušet nějaký odvážný make-up trend z TikToku. Značka Peace Out Skincare proto představuje denní verzi svých nejprodávanějších náplastí na pupínky, které jsou o 61 % tenčí a díky speciálními povrchu na nich skvěle drží i make-up. 

Hydrokoloidní náplasti vytváří ochrannou bariéru, zapouzdřená kyselina salicylová čistí zanesené póry, přídavek retinolu pomáhá póry zmenšovat, zatímco vyživující výtažek z aloe vera zklidňuje a zmírňuje zarudnutí.

Slugging pro začátečníky i pokročilé

Metoda, při níž se na noc jako poslední vrstva dává vazelína nebo jiná extra hutná mast, aby se plně uzamkla veškerá hydratace a účinné látky, dostává díky nové značce Futurewise atraktivní podobu. Řada zahrnuje mlhu Slug Boost na zklidnění pleti po čištění, Slug Cream pro obnovu kožní bariéry a Slug Balm, který má okluzivní funkci a uzamkne všechny předchozí kroky. 

Turn up the scent

Na první pohled vypadá jako reproduktor, ale jedná se o difuzér. Olfactive Stéréophonique je experimentální a revoluční spolupráce Devona Turnbulla, zakladatele značky reproduktorů a doplňků OJAS, a Bena Gorhama, zakladatele a kreativního ředitele společnosti Byredo. Představuje ideální způsob přímého a kontrolovaného šíření vůně, ať už v poslechové místnosti, nebo kdekoli jinde, kde je možnost parfémovou kompozici náležitě ocenit. Součástí balení je deset kapslí s exkluzivní vůní.

Wolf cut Wednesday

Wednesday Addams mě nadchla natolik, že jsem si celou první sérii musel pustit hned dvakrát. Jenna Ortega, hlavní představitelka dcery temnoty, si zaslouženě užívá nově nabyté popularity a na svém IG účtu odhalila nový sestřih od kadeřníka Davida Stanwella. Oprostila se od ikonických copánků a nechala si střihnout wolf cut. Co by na to asi řekla její seriálová spolubydlící Enid Sinclair?

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.