Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Joseph's Beauty Diary #24

Vibrátor, který měří intenzitu orgasmu, avataři NARS, zubní pasta Colgate ve vesmíru nebo spojení streetwearu se skincare. To jsou novinky a události, co hýbou beauty světem.

NARS představuje digitální ambasadory značky inspirované odstíny rtěnek

Avataři Maxine, Chelsea a Sissi jsou vizuálními reprezentantkami nejprodávanějších rtěnek Powermatte Lipstick značky NARS. Trojice „meta-lidí“ nepředstavuje pouze odstíny rtěnek, ale i osobnosti jedinců, kteří by je mohli nosit. 

Streetwear meets skincare

Společnosti Kith a Malin+Goetz pokračují ve své spolupráci již druhou kolekcí. Najdeš v ní vůni, tuhé mýdlo, wash na ruce a tělo, tělové mléko a svíčku. Obě značky spolupracovaly na vytvoření custom vůně Rogue složené z tónů červené řepy, růžového pepře, hřebíčku, šafránu, lístků fialky, cypřišového oleje a kůže. Kolekce Rogue má být podle obou značek „smyslovým experimentem toho, co představuje barva“, a má evokovat pocit hřejivě osvětlené místnosti zařízené moderním uměním a koženým nábytkem.

Measure your pleasure

Podle komplexní výzkumné zprávy společnosti Market Research Future měla velikost trhu se sexual wellness v roce 2021 hodnotu 77 miliard dolarů a očekává se, že do roku 2030 dosáhne 112 miliard dolarů. Jinými slovy, sex sells. Důkazem je smart vibrátor Lioness, který měří a zaznamenává jednotlivé orgasmy pomocí senzorů a po připojení k aplikaci zobrazuje každou masturbaci v přehledném grafu. Každé „sezení“ můžeš také označit známkou od jedničky do pětky, přičemž pětka je nejlepší možné skóre. Kam až tohle dojde? Opravdu potřebujeme znát tyto údaje o našem sexuálním životě? V jistém ohledu to vypadá, jako bychom řešili problém, který existuje jen proto, že ho tato společnost pojmenovala.

Cílem je pomoci uživatelkám dozvědět se více o svém těle a umožnit jim lépe porozumět svým orgasmům – tomu, co je vzrušuje. Nejde však jen o jednotlivce. Tým Lioness také shromažďuje data uživatelek (pouze s jejich svolením a pod závazkem, že uživatelky zůstanou v anonymitě), aby lépe porozuměl ženským orgasmům. Začátkem letošního roku byl například v časopise The Journal of Sexual Medicine zveřejněn výzkum společnosti Lioness, který provedla Univerzita Karlova v Praze a který identifikoval tři vzorce orgasmu.

Nová beauty bible?

System Magazine vydává novou publikaci o kráse. Vycházet bude dvakrát ročně a na obálce prvního čísla nekonvenčního titulu se objevuje enigmatická Michèle Lamy.

Augustinus Bader získal další investory

Značka, mezi jejíž příznivce patří Victoria Beckham, Melanie Griffith, Bobbi Brown, Jennifer Aniston nebo moje maličkost, právě uzavřela další kolo financování ve výši 25 milionů dolarů, přičemž mezi investory jsou syn majitele koncernu LVMH Antoine Arnault, topmodelka Natalia Vodianova a fotograf Mert Alas. Díky tomuto masivnímu financování se podle zdrojů webu WWD vyšplhala hodnota společnosti na 1 miliardu dolarů. Investice je určena na podporu globálního růstu společnosti, včetně rozšiřování v Číně, na klíčových trzích Asie a Tichomoří a v maloobchodním prodeji v cestovním ruchu.

Colgate letí do vesmíru 

Nadnárodní společnost zabývající se osobní hygienou podepsala dohodu s NASA o zkoumání inovativních řešení v oblasti ústní hygieny, osobní péče a zdraví pokožky. Konečným produktem mají být výrobky, jež budou používat astronauti ve vesmíru, ale i široká veřejnost. Mezi potenciální témata, která budou předmětem zkoumání, patří kromě inovace v oblasti péče o ústní dutinu, preventivní a léčebné technologie péče o pokožku, také výrobky s nízkým obsahem vody a udržitelnější obaly vhodné pro lety do vesmíru a život na nízké oběžné dráze Země.

SOS, rozpraskané rty!

Jak nemít v zimě suché a rozpraskané rty? Vyber si vhodný balzám na rty s obsahem pečujících složek, šupinky ze rtů nikdy neolupuj a na noc si pořiď speciální masku, která je zacelí. Rihanna teď představuje praktický noční treatment Plush Puddin'. Stačí otočit uzávěrem a praktický dávkovač uvolní přesně tolik masky, kolik potřebuješ na to, aby tvoje rty byly do rána hebké, vyživené a zklidněné. 

Cardi B si nechala zmenšit zadek

Big butts are over. Co se týče vylepšování zevnějšku, rapperka Cardi B se ke všem kosmetickým zákrokům vyjadřuje velmi otevřeně. Během živého vysílání na Instagramu rapperka otevřeně promluvila o svých zkušenostech s plastickými operacemi. V srpnu 2021, po narození syna, si nechala odstranit 95 % silikonových injekcí. Svěřila se také s tím, že v roce 2014 si nechala aplikovat injekce, které byly dostupné pouze na černém trhu, a zdůraznila, že by nikdo takto neměl za žádnou cenu hazardovat se svým zdravím. 

Selena září

Přišel čas zazářit s novým rozjasňovačem od Rare Beauty. Positive Light Silky Touch je k dostání ve čtyřech úchvatných odstínech. Po nanesení pleti dodá okamžitý glass-skin efekt, který vydrží každý předvánoční večírek. 

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.