Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj: IG @jirkaprochazka

Je to tu! Procházku čeká souboj o pás šampiona UFC!

Jiří Procházka je o krok blíže pásu šampiona. Zapíše se do dějin světového MMA?

Necelé tři měsíce jsme čekali na potvrzení titulové šance pro Jiřího Procházku, který byl minulý rok v říjnu náhradníkem titulové bitvy na turnaji UFC 267. V momentě, kdy brazilský tank Glover Teixeira zvítězil nad Janem Blachowiczem a získal tak pás šampiona, bylo jen otázkou času, kdy se bude muset postavit svému prvnímu vyzyvateli, Jiřímu Procházkovi.

V sobotu večer přidal Procházka na svůj Instagram fotku, na které podepisuje smlouvu ohledně titulového zápasu v UFC proti výše zmíněnému Teixeirovi. Popiskem “Its here! We are going to take the belt, DIRECTLY ⚡🙏🏻⚡” poukazuje na fakt, že si jde přímo pro pás šampiona polotěžké váhy v nejprestižnější MMA organizaci na světě.

Procházka se tak stává oficiálně prvním Čechem, který kdy dostal šanci získat titul šampiona v UFC. Jiřího životní zápas se odehraje 7. května na galavečeru UFC 274, který se velmi pravděpodobně bude konat v brazilském Riu De Janeiru. Tam se dozvíme, zda Jiří “BJP” Procházka dokáže připravit Glovera Teixeiru o pás šampiona a zapsat se tak do dějin jak tuzemského, tak světového MMA jako první český šampion UFC! Držíme pěsti!