Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jazykový kurz na Maltě – the best of both worlds

Chceš se jet o prázdninách učit anglicky a zároveň nechceš přijít o svoje léto? Jazykový kurz na Maltě může být ideální kompromis!

Angličtina je jeden ze dvou úředních jazyků Malty, a to díky tomu, že země byla dříve pod britskou vládou a ve škole byla angličtina povinná.

Dnes je na Maltě spousta jazykových škol, kde se učí každý rok lidé z celého světa. Kdo by taky nechtěl strávit léto u moře, a ještě si zdokonalit jazyk...🌴☀️🌊

Na jak dlouho můžeš minimálně jet? Na dva týdny a více.

Jak je to s ubytováním? Ubytování v rodině nebo penzionech.

Od kolika let můžeš vyrazit? Kurzy jsou pro všechny věkové skupiny.

Jak se na Maltu dostaneš? Z Prahy letí přímý let s Air Malta. Letenky se dají sehnat v ceně zhruba 3 tisíc se vším všudy. Letět můžeš taky z Frankfurtu, Mnichova a Vídně. 

Jak je to s covidem? Od 25. července je vstup na Maltu bez opatření. Neočkovaní se nemusí testovat.

I přestože se na jazykový kurz jedeš primárně učit, tady si i tak užiješ léto naplno. Co můžeš ve volném čase dělat?

Fun na plážích Gozo, Comino i na Maltě – jsou dokonce oceněné Modrou vlajkou! Plavání, vodní skútry, parky, potápění, šnorchlování…

Návštěva ostrova Gozo – Vzdálený 25 minut trajektem od Malty. Tam najdeš památky, historii, megalitické chrámy starší než pyramidy v Egyptě a k tomu i klid. Turisté i místní tam jezdí relaxovat.

Sporthorolezectví, cyklistika, koně, kajak, turistika.

Bavit se s novými kamarády– Na kurzu poznáš spoustu nových lidí, myslím, že se ti tam fakt nemůže stát, že by ses nudil/a!