Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jarní úklid není jen o mytí oken. Jak mít uklizeno v kabelce a nemít z ní hrabárnu?

Jaro je tu a s ním i období, kdy si urovnáváme věci. A pokud jako já nosíš v kabelce celý svůj život, tady je pár tipů na to, jak si ji udržet v čistotě a přehlednou namísto skladiště!

Jaro je přesně ten čas, kdy se po zimě probouzíme z menší hibernace a potřebujeme si malinko uspořádat náš prostor (a možná i život 😁). Proto bychom neměly zapomenout i na úklid naší kabelky!

1. Občas si ji celou protřiď, vykliď, umyj a přerovnej!

Vím, že se do toho asi nikdy nikomu nechce, ale právě teď je tan správný čas, abys své tašce dodal(a) nový život. Celou si ji vyndej, vyhoď, co nepotřebuješ, všechno si uvnitř umyj a zpátky zase přerovnej. Takhle si v ní zase uděláš pořádek a budeš mít dobrý pocit z toho, že když do ní sáhneš, víš, kde co je!

2. Dávej si věci na jedno a to samé místo

Ne každý má ten dar mít všechno neustále uspořádané. Mně s tím vždycky pomáhá dávat si věci na to samé místo. Udělej si takovou mapu své kabelky v hlavě, ať víš, kam si co dáváš, a to neměň! Zároveň mi pomáhá mít i menší taštičky na určité věcí - kosmetiku mám v jedné taštičce, sluchátka a klíče třeba v druhé.

Jaro vybízí i k jiným změnám, než je ta systému v kabelce!

Hair trends, které na jaře '24 uvidíš všude

@martinastrel

3. Pořiď si organizér

Organizéry do tašek jsou teďka docela velký banger! Musím říct, že je nově používám a neměla jsem nikdy více uklizenou kabelku. Zároveň pokud jsi celý den ve městě a bereš s sebou svačiny nebo pití, nemusíš to mít poházené v tašce, ale na každou věc máš přihrádku!

Tady jsou nějaké brandy, o kterých vím, že dělají organizéry do tašek! Miss Lulu , slovenský Lulu Organizers nebo taky český brand Popona, který ti je dokonce vytvoří i na míru!

4. Pečuj o ni!

Posledním velkým klíčem k tomu mít uklienzou kabelku (u mě to znamená i život 🤣) je actually o ni pečovat! A to znamená nechovat se k ní, jak ke kusu batohu, ale reálně si ji odkládat na místa, aby se ti neponičila a jednou za čas ji umýt, because she needs the care as well! 💅🏼

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.