Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaké produkty používám na problematickou pleť?

Máš problematickou pleť a hledáš produkty, které by ti pomohly? Co takhle zkusit řadu Hyséac od francouzské dermokosmetické značky Uriage? Je vhodná pro pleť smíšenou, mastnou nebo vysušenou po medikamentózní léčbě akné a zaručeně ti pomůže, aby tvá pleť byla v pohodě.

Co je to mikrobiom pleti?

Věděl*a jsi, že na pokožce žije řada mikroorganismů, které tvoří unikátní mikrobiom tvé pleti? Je jedinečný pro každého člověka, stejně jako otisk prstu. Ale když ho rozhodíme nezdravým životním stylem, stresem nebo když si pleť nečistíme, dokáže nám na ní způsobit pěknou paseku. Může se nám více začít mastit, objevovat pupínky a černé tečky nebo rozšířené póry.

V takovém případě sáhni po řadě Hyséac od značky Uriage, která nabízí komplexní péči o problematickou pleť. Super je, že produkty pleť nevysušují, nedráždí a zabraňují návratu nedokonalostí. Zároveň poskytují důležitou hydrataci a svěžest. S touhle skincare už tě otravné pupínky a černé tečky trápit nebudou.

Zdroj: Dr. Max
Moje zkušenost s řadou Hyséac

Pleť si čistím každý večer i ráno a tenhle čisticí gel z řady Hyseac pro smíšenou až mastnou pleť je must have. Šetrně odstraňuje nečistoty a přebytek kožního mazu z obličeje. Příjemná lehká textura z něj činí ideální produkt k dennímu použití. Pleť je po něm rozjasněná a svěží. 

Uriage Hyséac Čisticí gel na smíšenou až mastnou pleť 150 ml. (Zdroj: Dr. Max)

Novinkou v řadě je Uriage Hyséac 3-Regul+, který představuje novou generaci komplexní péče o aknózní pleť. Zaměřuje se na navrácení rovnováhy pleťového mikrobiomu, redukci pupínků a černých teček. Navíc pleť hezky zmatňuje.

Já jsem péči 3-Regul+ také vyzkoušela a musím říct, že moje pleť je opravdu jemnější, vyhlazenější a příjemně zmatněná.

Uriage Hyséac, Komplexní péče proti nedokonalostem, 40 ml (Zdroj: Dr. Max)

S problematickou a mastnou pletí jsem se potýkala fakt dlouho, a to mě přivedlo k tomu, abych vyzkoušela neuvěřitelné množství produktů. Bohužel u většiny z nich jsem se setkala s neuspokojivými výsledky.

S Hyséacem jsem ale opět začala mít naději. Již po čtyřech dnech používání jsem si na své pleti všimla značného rozdílu. Můj obličej začal být čistější, bez nadměrného lesku a akné začalo ustupovat. Můžu potvrdit, že výsledky byly každým dnem viditelnější. Krém sice není nejlevnější, ale určitě se jedná o investici do sebe, která se vyplatí. Pořídíš ho také v tónované variantě, která ti pomůže nedokonalosti lépe schovat.