Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jaká postava z Netflixu jsi podle tvého zodiac sign?

Taky miluješ seriály na Netflixu a zajímá tě, které postavě z tvých favoritů jsi nejbíž? To se dá jednoduše zjistit podle tvého znamení!

Beran: Profesor (Money Heist)

Profesor je jednoznačně Beran, protože je génius a má naplánovanou svou budoucnost do detailu. Odhodlaně a po hlavě si jde za svým cílem a má rád akci. Je odvážný, a navíc vede partu kriminálníků, takže má i skvělé vůdčí schopnosti. Když se Profesor zamiluje, tak pro svou lásku udělá vše, co jí na očích vidí, podobně jako většina Beranů.

Býk: Sylvie (Emily in Paris)

Sylvie z Emily in Paris je skvělý příklad tvrdohlavého a pracovitého Býka. Od začátku si drží odstup od Emily, stojí si za svým názorem, má styl a je to šéfka, jak se patří. Nemá ráda náhlé změny – stejně jako každý Býk, kterého znám. Musí mít také vše naplánované.

Blíženec: Lady Whistledown (Bridgerton)

Blíženci jsou znamením komunikace, a kdo jiný než drbna Lady Whistledown ze seriálu Bridgerton by měl být právě tímto znamením. Lady Whistledown musí být vždy v obraze, odposlouchává cizí rozhovory a následně se o své poznatky dělí s veřejností. O Blížencích se také říká, že mají dvě tváře, a to rozhodně platí i o této postavě.

Rak: Samuel (Elite)

Jako správný Rak je Samuel ze seriálu Elite věrný (někdy možná až příliš) a citlivý – ať už jde o jeho přítelkyni, kamarády, nebo ředitele školy. Záleží mu na názorech ostatních a chce být v jejich očích vždy za nejlepšího a nejspravedlivějšího. I přes podrazy, které zažil od svých nejbližších, by je on sám nikdy nezradil nebo by o nich nikdy neřekl nic špatného.

Lev: Arturo (Money Heist)

Kdo jiný by měl být Lvem než Arturo z Money Heist? Arturo chce být od začátku do konce středem pozornosti. I když má velké srdce a tváří se odhodlaně a odvážně, v hloubi duše je zbabělec a radši obětuje někoho jiného než sebe. Chce být slavným hrdinou – krásný příklad houževnatého Lva. Ve vztazích je toxic a moc se mu v nich nedaří.

Panna: Mike Ross (Suits)

Mike Ross ze Suits je učebnicový příklad zemského znamení Panny. Je pracovitý, pečlivý, inteligentní a má na to být úspěšným právníkem. Záleží mu na druhých a zajímá se o to, co je správné a co ne. Někdy vidí věci až moc černobíle. Bohužel si ze začátku moc nevěří, jak to bývá u lidí v Panně zvykem.

Váhy: Christine Quinn (Selling Sunset)

Christine Quinn z reality show Selling Sunset se narodila ve znamení Vah a perfektně to na ni sedí. I když zažívá v práci drama, dokáže vypjaté situace vybalancovat se svým soukromým životem. Možná se to na první pohled nezdá, ale (skoro) vždy to myslí se svými nejbližšími dobře. Miluje módu, krásné a drahé věci a má cit pro detail – such a Libra.

Selling Sunset: Vše co potřebuješ vědět o 4. sérii

by @_kajina

Štír: Joe Goldberg (You)

Snad nikdo není větší Štír než Joe Goldberg z You. Když přijde na lásku, je extrémně manipulativní a posedlý. Jako Štír je každopádně milujícím a věrným přítelem, ale taky zároveň hodně toxickým. Když se zamiluje, dává do toho vše a jde i přes mrtvoly (doslova). Rychle mění své názory, jeden den je zamilovaný a druhý den svou partnerku nesnáší.

Střelec: Kang Sae-byeok (Squid Game)

Kang Sae-byeok ze Squid Game musí být Střelec! Je velmi odvážná a nebojí se dobrodružství a risku. Na první pohled se zdá chladná a nedostupná. Střelci raději myslí, než cítí, a to stejné platí i u Sae-byeok. Chce vyhrát peníze pro svého brášku, udělá pro to vše a nedopustí, aby jí v cestě k výhře stály emoce.

Kozoroh: Michael Groff (Sex Education)

Na první pohled bys Michaela Groffa ze Sex Education určitě popsal/a jako nudného, zásadového a suchého pesimistu, takže v podstatě Kozoroha. Sám o sobě dost pochybuje – další znak Kozorohů. Každopádně se na svou pozici ředitele hodí i přes některé chyby, kterých se dopustil. Pod jeho pevnou skořápkou se skrývá něžný a citlivý člověk, zkrátka klasický Kozoroh.

Vodnář: Maeve Wiley (Sex Education)

Maeve je krásný příklad Vodnáře. Má neustále nové nápady a je celkově jiná než ostatní. Lidé kolem ní těžko odhadnou, jaká doopravdy je a co si myslí. V lásce nemá moc štěstí, protože od sebe všechny odstrkuje a straní se citů. V nitru je však empatická a ráda pomáhá ostatním.

Ryby: Love (You)

Postava Love ze seriálu You nemůže být nikým jiným než Rybou. Je extrémně citlivá (spíš přecitlivělá) a láska je pro ni jednou z nejdůležitějších věcí v životě. Zdá se něžná a romantická, ale když dojde na vztahy, je manipulativní a stejně jako její přítel Joe jde klidně přes mrtvoly, aby s ním mohla být. Stejně jako mnoho Ryb miluje pečení a starání se o druhé.

Tak co, sedí postavy na tebe, nebo se v nich nevidíš a cítíš se jako jiná postava? Dej mi vědet!