Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak si šperky vyladit outfit na úplně jinou úroveň?

Máš krásný outfit, ale nevíš, jak mu dodat luxury glow-up? Tady je pár tipů na to, jak si ho šperky vystylovat na úplně jinou úroveň!

Šperky jsou nedílnou součástí novodobého šatníku nejen mnohých žen, ale i mužů. A právě proto je třeba podívat se na to, jak právě oni můžou dodat tvému outfitu kouzlo, které vyčeruje luxus nebo čistě a jenom top styling.

Tady je nějaká inspirace, které bych se já osobně držela 🫶🏼!

You can go crazy!

Čím víc občas znamená opravdu víc, a to i ve světe šperků. Vypadat to může tak, že si na ruku dáš náramky, hodinky, prstýnky, který k sobě barevně i vizuálně ladí. Zároveň se nemusíš bát hezky sladit zlaté i stříbrné šperky, jen musí mít podobnou estetiku.

Hodinky jsou the „quiet“ luxury

Pokud nevíš, jak svému outfitu dodat více luxusu, doporučuji zkusit obléknout hodinky! Nemusí být nějak veliké a nové, stačí, když se ve starožitnictví nebo v sekáči podíváš na old school hodinky, které se ti budou líbit.

Go big or go home!

Poslední dobou dost letí šperky ve velkém provedení - vidět jsme je mohli už na podzim na Fashion Weeku v Paříži či v Miláně, a to u různých luxury značek. Tuhle sezónu se ale dostaly i do fast fashion retězců jako je Zara, Mago, Massimo Duti, Cos a podobně.

Jejich součástí je i styling, při kterém vrstvíš šperky na oblečení přes třičko či svetr nebo je vezmeš třeba k maxi šatům!

Brože jsou back!

Pokud sis myslel*a, že brož už nikdy neoblíkeneme, tak jsi pěkně na omylu. Ty se totiž „znovuzrodili“ v nové estetice a jsou perfektním parťákem, pokud chceš looku dopřát nějakou třešničku navrch!

Bez barev by to nešlo..

A nakonec si rozebereme i barevné kombinace, cause they are a thing posledních pár let! Do šperků se začaly přidávat i barevné kameny, které se dost začaly nosit třeba na dovolených nebo za teplých letních dnů. Vůbec bych se nebála toho, jak moc barevný to vlastně bude, protože občas čím víc crazy, tím líp!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.