Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se vyhnout „vlastňákům“ podle Snickers?

Snickers spojuje síly s fotbalovými hvězdami Bukayem Sakou a Lukou Modrićem v nové kampani s názvem: Jak se vyhnout „vlastňákům“?, ve které hráči hodnotí přešlapy fotbalových fanoušků a fanynek. Dopustil*a ses během EURA 2024 některých z nich i ty?

Zmeškání gólu, protože si fanoušek nebo fanynka zrovna odskočil*a koupit párek, příchod na stadion s lístkem v mobilu v momentě, kdy se nejspíš každou chvíli vybije, nebo naplánování si svatby na den zápasu. To jsou příklady „vlastňáků“, kterých se dopouštějí milovníci i milovnice fotbalu.

Tentokrát však nehodnotí fotbalové hráče plné tribuny, ale naopak. Ony fanouškovské „vlastňáky“ hodnotí v rámci kampaně fotbalisté Bukayo Saka a Luka Modrić. A co vlastně může být ten největší přešlap? Na to se podívej ve videu:

Vlastňáky se budou stávat, i když je těžké si je přiznat – takže někdy prostě potřebujete Snickers, abyste se vrátili do hry. Byla to skvělá zábava hodnotit a bodovat nejvtipnější fotbalové chyby fanoušků, a dokonce být na jeden den i asistentem holiče.
Luka Modrić
Všichni jsme někdy i mimo hřiště udělali trapné vlastňáky, ale nechat se ostříhat během zápasu svého týmu je jasná desítka. Bylo skvělé vstoupit do hereckého světa po boku Luky a spolupracovat s týmem Snickers, aby se to stalo!
Bukayo Saka

Dej si radši Snickers a vyhni se vlastňákům na hřišti i v životě. Více informací se o kampani dozvíš na webu.

Jaký „vlastňák” sis dal*a ty? Poděl se o něj v komentářích! ⚽️