Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak se Bridgerton promítne v našich letních šatnících?

Bridgerton je jeden z nejvíce oblíbených Netflix seriálů a není se vůbec čemu divit. Tento měsíc navíc vyšla nová řada plná extravagantních kousků a specifické módy. Ve fashion nás proto čeká opravdu vznešené léto!

Bridgerton je naše slabost, a to nejen kvůli samotnému příběhu, ale i dokonalému a přímo vysněnému oblečení. Každý*á z nás se chce občas cítit jako diamond of the season, a proto, ale nejen proto, se letošní nová série promítne do letních fashion trendů.

Léto bude plné krásných romantických kousků, volánků, dramatických detailů a více ženských střihů. Do tvého šatníku možná přibude pár kousků připomínajících anglickou regentskou éru, ale nemusíš se bát. Máme pro tebe tipy na to, jak se cítit přesně jako z Bridgertonu bez toho, aby sis připadala jako v kostýmu.

Honosné střihy 

Jelikož jsou Bridgerton outfity založené převážně na šatech, čekej tohle léto více soft a feminine kousky. Samozřejmě nebudeme nosit tak extravagantní fity, nicméně na oblečení se objeví volány, květinové vzory nebo dlouhé střihy až k nohám

Barvičky a kytičky

V Bridgerton seriálu jsme mohli vidět velmi barevné kombinace nebo pestré vzory. Postřehnout jednoduché bílé, černé nebo zkrátka jednobarevné oblečení bylo výjimkou. Během letních dní tak neuděláš zle, když vytáhneš ženské soft barvy, jako je růžová, modrá nebo žlutá, nebo vzory v různém květinovém provedení.

Puff rukávy

Velké rukávy jsou takový hezký detail, který vynosíš k basic simple outfitu, ale i na dressup události. Dá se kombinovat s čímkoliv tě napadne - džíny, kalhoty i sukně. Tvůj outfit to ozvláštní, a budeš si připadat vznešeně. Pro moje streetwear girlies bych to taky doporučila, jelikož volné kalhoty, hodně šperků a snapback je snová kombinace!

Hlavně je to ideální kousek na léto, jelikož halenky i trička s tímhle rukávem se často dělají z lehčích materiálů, takže to může být tvůj go to kousek do teplých dnů.

Perly

Když už jsem tady vytáhla ty šperky, letos všude ve velkém uvidíš perly! V módě je maximalismus a skvělou ukázkou jsou právě šperky. Oproti loňské clean aesthetics máme vrstvení šperků a celkově všechno větší. Proto se neboj najít v sekáči nebo kdekoliv jinde velké i malé perly a pohrát si s nimi.

Korzety

Prosím nelekej se, určitě se tady nebavím o mini korzetech, které jsme nosili všichni v roce 2019 na každou lepší příležitost. Teď jsme trošku dospělejší a s námi dospěl i trend korzetů. Nic nezkazíš, když si nějaký pořídíš, ale měl by být kvalitní, s hezkým vzorem a klidně i falešnými kosticemi. Opět to ozvláštní tvůj outfit, vytvoří krásnou postavu a je to kousek, který může být casual i dressed up.

Dokonce podle LTK vyhledávanost korzetů v posledních 60 dnech vzrostla o 70 procent!

Inspirace z haute-couture přehlídek luxury brandů

Tenhle trend nám určily i luxury značky jako Loewe, Gucci, Dior nebo Chanel a Simone Rocha. Ty na přehlídkových molech představují Bridgerton vibes za posledních pár let čím dál tím víc and we lovin' it! 💕

+

Anna Jermanová a Lucie Zicklerová

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.