Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na vylepšení tvého osobního stylu?

Miluješ sledování nejnovějších trendů a stylů, kocháš se zahraniční módou a ujíždíš na vintage kouscích, ale nevíš, jak je zakomponovat do tvého osobního stylu? Bojíš se ukázat své pravé já nebo jen váháš, kde a jak začít? Nezoufej! Přináším ti tipy a triky, jak na to.

1. Zkoušej a objevuj

Neboj se do svého každodenního stylu zakomponovat i prvky, které jsou na první pohled výstřední a neobvyklé. Pomůžou ti povznést každý basic outfit a budeš díky nim vypadat o dost víc cool. Navíc ti pomůžou budovat tvé sebevědomí a sebejistotu & we love that!💖

2. Neboj se vrstvit!

Vrstvení je skvělou formou ucelení looku. V letních měsících ti postačí oversized košile přes jednoduchý crop top a v zimě si můžeš pohrát s vestami či kabáty. Za pomoci často jednoduchých kousků tak můžeš vytvořit milionový outfit!

3. Hraj si s doplňky

Doplňky jsou skvělou formou projevu vlastního já! Ať už jsou to výrazné zlaté šperky, korálky, šátek nebo zajímavé sluneční brýle či unikátní kabelka. Já osobně na ně sázím vždy, když se cítím na all black outfit nebo mám lazy day a postrádám jakoukoliv inspiraci. Neboj se maximalizovat! Samozřejmě je vždy dobré držet se alespoň jedné nebo dvou barev či materiálů, ať ti vše hraje dohromady.

4. Inspiruj se

Pokud nevíš, koho na sociálních sítích sledovat, tady máš mých pět nejoblíbenějších TikTokerů, které za mě rozhodně stojí za to sledovat. Tvoří obsah založený na jejich osobním stylu, sebevědomí, nebojí se experimentovat a rádi boří společenské standardy. Jsem přesvědčená, že ti dodají odvahu zkusit něco nového.

1. LINMIX

2. JAKE FLEMING

3. AMÉLIE TREMBLAY

4. VIRGINCHERRRY

5. WISDOM KAYE

5. Kombinuj nekombinovatelné

Pro někoho možná příliš extravagantní a nepřípustné, ale za mě skvělá forma vyjadření vlastního stylu. Neboj se propojovat více barev či materiálů a kombinuj odlišné střihy! Pokud se budeš držet jednoduchých pravidel a poznáš, jaké barvy k sobě ladí, pak nešlápneš nikdy vedle, to ti slibuju.

A na závěr je důležité říct...

BE YOUR OWN SUPERSTAR!