Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na vampire lips podle Kylie Jenner?

Bacha, kouše! Dokonalý hack pro sexy halloweenský make-up.

V pondělí Kylie Jenner zveřejnila několik příspěvků na Instagramu, do kterých zakomponovala jeden z aktuálních beauty trendů na TikToku: „upíří rty“. Hashtagy #VampireLips a #VampyLips mají 5,6 milionu, respektive 2,5 milionu zobrazení, což jsou čísla, která s nastávající nocí 31. října jistě porostou. Kylie prozradila, že k dosažení krvavého efektu použila pouze dva produkty, a to kombinaci tužky na rty Leo a plumping lesku Rosé and Chill (prodávají se exkluzivně pouze v americké síti Ulta Beauty) od své vlastní značky Kylie Cosmetics.

A výsledek? Sexy lesklé rty, na nichž se prolínají různé odstíny světlejší a tmavší červené a vytvářejí efekt, který jako by z oka vypadl hrdinkám kultovních filmů Přežijí jen milenci (Only Lovers Left Alive), Hlad (The Hunger) nebo ještě lépe Od soumraku do úsvitu (From dusk till dawn) se Salmou Hayek. Vampy rty jsou de facto jakousi evolucí overlined rtů z devadesátek. 

Stejného efektu můžeš dosáhnout řadou různých technik a produktů, ale zpravidla ti postačí tmavá nebo černá tužka na rty v kombinaci s červenou rtěnkou nebo leskem nanesenými do středu rtů, které se následně rozetřou směrem ven do ztracena. Jednou z prvních, kdo odhalil tajemství tohoto trendu, byla @afnandano, tvůrkyně specializující se na líčení 90. let. Jako konturku na rty použila černou tužku Mac Cosmetics ve spojení s rtěnkou v ikonickém odstínu Ruby Woo.

Chceš to vyzkoušet? Zde je devět perfektních kombinací pro vampy lips podle redakce FOMO:

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.