Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na glowy pleť s produkty Weleda?

Benefity produktů značky Weleda vnímá každý, kdo je používá. Věděl*a jsi ale, že je můžeš zařadit i do své make-up rutiny jako bázi, díky které vykouzlíš glowy pleťovku?!

Weleda přináší sadu Make-up Glow Effect, ve které najdeš svatou trojici ikonických produktů - Skin Food Original, Ultra Light Oil a Lip Butter. Ty se postarají o ochranu, hydrataci i lesk tvé pleti.

Zařadit je můžeš i do své skincare rutiny, ale mě mnohem víc zaujala možnost používat produkty jako bázi pod make-up.

Zdroj: Weleda

Produkty jsem pro tebe už pár dní testovala, tak ti dám recenzi z první ruky.

Let’s talk about it

Skin Food Original

Jsem asi fakt poslední, kdo ho nemá doma. Hydratační krém z olejů, včelího vosku, violky trojbarevné, měsíčku lékařského a heřmánku. Po vyzkoušení za mě skvělá podkladová báze pod make-up.

Krém je sice hutný, ale obličej krásně rozzáří a nezanechá pleť vyloženě mastnou. To mě překvapilo, trochu jsem to od něj totiž na první pohled čekala.

S make-upem mi krásně fungoval, neudělal mi v kombinaci s ním žádné žmolky nebo šupinky a měla jsem celý večer hezkou glowy pleť!

Někdy, když nosím opravdu heavy make-up, mám dojem, že moje pleť trpí. Když se pak odlíčím, přijde mi taková šedá a seschlá. Tentokrát jsem to tak vůbec neměla.

Approved!

Zdroj: Weleda

Skin Food Original Ultra Light Oil

Suchý olej ve spreji. Něco mezi hydratační mlhou a olejíčkem. Skládá se ze stejných složek jako předchozí krém, jen je ještě obohacen o rozmarýn.

WOW. Tento produkt left me speechless. Zamilovala jsem si ho z celé sady nejvíc. Nádherně voní po pomerančích, benzoe a levanduli.

Je to takový ten produkt, po kterém se cítíš voňavý*á a čistý*á. Také mi skvěle vyhovoval jako podklad před guashou, jelikož se nemá guasha používat na sucho a právě aplikace oleje je před ní nejlepší.

Zdroj: Weleda

Skin Food Lip Butter

Sice už pomalu přichází jaro, rána a večery ale zůstávají chladná. Suché a popraskané zimní rty proto jen tak rychle neodejdou. A tohle lip butter je pro suché rty absolutní spása.

Stejně jako je důležitá podkladová báze, nesmíš zapomenout ani hydratovat své rty, aby tvoje lip combo vypadalo dobře!

Zdroj: Weleda

Zdroj: Weleda