Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jak na DIY halloweenské kostýmy

Chceš jít na halloweenskou party, ale nechce se ti složitě shánět kostým? Poradíme ti, jak jednoduše sestavit look z toho, co už máš doma!

Girls just wanna have fun!

Bílou košili, černé šaty, sako a kravatu – tohle kombo ve skříni určitě najdeš. Můžeš jít za Wednesday nebo Morticiu, Men in Black, FBI agentku a Miu z Pulp Fiction! Jestli máš krátkou sukni, jdi za Britney Spears coby školačku z klipu Baby One More Time, a pokud vlastníš korzet, dáš dohromady kostým čarodějnice, elfky i pirátky! Zkus taky originální kostým Freddieho Mercuryho, džíny s tílkem i brýle doma máš a knír si nakreslíš!

Ve dvou se to lépe táhne

Jdeš na akci ve dvojici nebo v partě? Tajní agenti vypadají o to víc cool, když jich je víc pohromadě. Zvažte ještě kostým Remyho a kuchaře z Ratatouille, Nea a Trinity z Matrixu, Morticiu a Gomeze z Addamsových, Matyldu a Normana z filmu Leon nebo partičku z Peaky Blinders! S chalany můžeš taky vyrazit jako trio z Pařby ve Vegas!

Easy makeup inspo for all

K již zmiňovaným kostýmům, ale i pro další nápady nejen pro girly make-up, omrkni gallerku – a žádné výmluvy, černou linku nebo tužku máš určitě někde doma! Tak alou do práce, kreativitě se meze nekladou – navíc můžeš večírek využít jako jedinečnou příležitost k vystoupení ze své komfortní zóny.

Tak co? Vybral*a sis?