Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jacquemus 24/24 pop-up store v Londýně!

Začalo to v Paříži, pokračovalo v Miláně a teď je na řadě Londýn! Nový koncept obchodu, který představil návrhář značky Jacquemus, se opět těší velkému úspěchu. Čím nás tentokrát Simon překvapil a jak se liší od předchozích pop-upů? 

I přestože předchozí pop-up obchody, které značka Jacquemus pořádala, byly úspešné a velkolepé, tak tentokrát se nový londýnský obchod liší nejen velikostí, ale i formátem a mírou kreativity! Pro ty, co obchod neznají, jedná se o pop-up obchod, který je otevřený nonstop a kde si díky jednoduše ovladatelnému automatu můžeš zakoupit některé návrhářovy produkty. 

Tentokrát totiž návrhář Simon Porte Jacquemus vytvořil celkem tři pop-up story s názvem Le Bleu. Název je inspirovaný vodou a klasickou koupelnou, která místy připomíná sprchy pro sportovce. Všechna tři místa byla navržena v rámci spolupráce s interiérovým studiem sídlícím v Amsterdamu a Paříži s názvem Random Studio. Díky vzájemné spolupráci dokázali tvůrci spojit a přivést k životu nejen vizi celého projektu, ale také vypíchnout jednotlivé designerské kousky. 

Prvním místem v rámci projektu 24/24 je pop-up nacházející se ve speciálně zkonstruovaném pavilonu, který stojí vedle vchodu do Selfridges car park. Jedná se o turisticky vytížené místo, kde se každoročně konají vánoční trhy. V této lokaci můžeš najít klasické trezory" s Chiquito a Bambino kabelkami v hlavní roli, ale také zde narazíš na typické bucket hats. 

První část pop-up storu najdeš na této adrese:

JACQUEMUS 24/24

Edwards Mews (Mayfair)

London W1H 6HL

Denně 24/7

Druhá část, též přezdívaná jako Corner Shop, se nachází v přízemí samotného Selfridges. Jedná se o obrovskou vitrínu, uvnitř které se nachází zubní pasta, kachlová umyvadla a velká sklenice vody v lidské velikosti jako odkaz na celou modrou kolekci oblečení, kabelek a ručníků této značky. 

Adresa druhé lokality pop-up obchodu Le Bleu:

JACQUEMUS

Selfridges, 400 Oxford Street, přízemní patro a druhé patro (Mayfair)

London W1A 1AB

Telefon: +44 20 71606222

Po-So 10:00 - 21:00 hod.

Ne 11:30 - 18:00 hod.

Poslední část Le Bleu pop-upu s názvem Le Vestiaire se nachází ve starém Selfridges hotelu. Zde návrhář Simon P. J. vytvořil neobvyklou vizuální instalaci připomínající tradiční převlékárny nacházející se na veřejných koupalištích. Převlékárny jsou též inspirovány francouzským režisérem Jacquem Tatim. Úkolem této lokality je vyjádřit smysl pro hravost, zvědavost a  nadšení každého návštěvníka.

Všechny tři lokality by měly zůstat otevřené od 3. května do 4. června. Pokud však nestihneš návštěvu ani jednoho z pop-up storů, nesmutni, protože nákupní dům Selfridges po jejich ukončení otevře stálý obchod Jacquemus.