Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Jackass Forever: Po 12 letech vychází poslední díl kultovní série

Dřív, než existovali on-line challenge, memes a vines, se parta kámošů rozhodla vytvořit vlastní bláznivou show. Pranky a kaskadérský kousky za hranou absolutního šílenství v podání Johnnyho Knoxvilla, Steva-O, Chrise Pontiuse a dalších si zamilovala celá generace. Výbuchy, pády, sebetrýznění, trapasy, zlomeniny a hlavně tuny škodolibý radosti naposledy přichází 4. února do amerických kin. Na co se můžeš těšit?

Jackass Forever je čtvrtej plnohodnotnej díl celý série. Vzhledem k věku účastníků, kterým ve většině případů táhne přinejmenším na padesát, je obdivuhodný, že jsme se takovýho rozloučení vůbec dočkali. Přestože se parta sešla v podstatě v plný síle, přizvala i několik mladších odvážlivců. Podle režiséra Jeffa Teremaina, kterej pracoval i na všech předešlých dílech, se diváci nemusí bát. „Nehledal jsem ty nejbláznivější. Spíš kluky, se kterejma byste chtěli zajít na pivo. Kouzlo Jackass je v tom, že jde o partu kámošů, který se maj fakt upřímně rádi, i když si navzájem ubližujou,“ dodává režisér. Mimo to se v téhle novince objeví i řada celebrit jako Tyler, the Creator, MGK nebo Tony Hawk.  

Podle traileru i zveřejněných informací z natáčení to zatím vypadá, že věk je fakt jen číslo. Čeká tě jízda na rozzuřeným býkovi, dobrovolný vystřelení se z několikametrovýho kanónu, uštknutí hadem do obličeje, odpálený Toi Toiky, nespočet kopanců do rozkroku a hlavně nesmrtelná parta kámošů, která je snad ještě sympatičtější než kdy dřív. A to i přes všechny úrazy, kterejch jenom přibývá.

Steve-O si údajně odnesl nejsilnější otřes mozku v jeho životě (a to se pohybujeme v řádu desítek) a Johnny Knoxville si během půl minuty stihl zlomit žebra a zápěstí. V nemocnici navíc skončil hned druhej natáčecí den. Steve-O poslední velkou akci Jackass shrnul jednoduše: „Natáčení Jackass v tomhle věku je v podstatě stejný jako kdykoli předtím, se dvěma velkými rozdíly. Kosti se nám lámou daleko snadněji a netrvá tak dlouho, než spadneme do bezvědomí.“

Jackass nejsou asi tím nejvhodnějším vzorem a rozhodně není dobrej nápad jejich kousky napodobovat. Přesto se jim ale musí nechat, že jde o extrémně charismatickou partu šílenců. Pokud jsi je ještě nepoznal/a, můžeš jim dát šanci právě při Jackass Forever. A pokud je naopak miluješ, tuhle novinku si nesmíš nechat ujít!