Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Inspirace na New Year's party make-up

Plánuješ navštívit silvestrovskou party anebo se prostě jen chceš cítit extra dobře i doma? Ukážu ti pár looků, se kterými oslavíš příchod nového roku ve stylu!

Simple but glamorous

Tyhle looky zvládneš vytvořit jednoduše, ale i tak ti sebevědomí stoprocentně zvednou. Záleží na tom, co máš k dispozici:

Třpytky: Neboj se vyzkoušet různá umístění. Na víčku, v koutku, pod okem, v obočí nebo na líčkách.

Kamínky: Pod každé oko nanes jeden nebo z nich vyskládej linky. Nejlíp to vypadá, když jsou na obou očích umístěny symetricky.

Linky: Černé, bílé nebo barevné či třpytivé. Ty vytvoříš i za pomoci bílé linky nebo tužky a následným překrytím barevným stínem. Stín můžeš dát třeba jen do vnitřního koutku.

Jestli máš jen tmavý stín nebo tužku, i tak vytvoříš fajn líčení. Vrstvením můžeš docílit výrazného looku, který o to víc vynikne, když naneseš tužku na vnitřní linku oka, kolem dokola. Neboj se zkusit linku (tužkou nebo stínem) protáhnout za vnitřní i vnější koutek oka.

Jestli se nebojíš něčeho výraznějšího, vyzkoušej trendy bleached brows. Se svým obočím se navíc ani nemusíš loučit úplně, stačí ho vyčesat s korektorem a dokreslit bílou tužkou nebo linkou! Nejlépe vypadá právě v kombinaci s výrazným (tmavým) líčením, které zvolila třeba Naty:

Feeling extra

Pokud se chceš cítit fakt výjimečně a chceš zkusit něco náročnějšího, i když ti to zabere víc času, zkus předešlé tipy zkombinovat, jak budeš chtít. Klidně třpytky, kamínky, stíny i linky použij dohromady. Neboj se to trochu přehnat, ať se s tímhle rokem rozloučíš pořádně a s nezapomenutelným lookem!

Jako finishing touch si nalep umělé řasy. Pokud s nimi ale nemáš dobrou zkušenost, vyzkoušej jen trsy řas, které seženeš třeba v dm drogerii, na vnější kraj oka. Můžeš si také své stávající nastříhat. Jako lepidlo na řasy (a kamínky) ti doporučím DUO. Ty miniaturní, co bývají v baleních s řasami, většinou moc nedrží.

PRO TIP: Obecně platí pravidlo: Buď výrazné rty, nebo oči. Nikdy obojí. Je na tobě, jestli půjdeš safe cestou, nebo na tebe pravidla zkrátka neplatí. Já se většinou zaměřuji na oči, protože nesnáším neustále upravovat rty, hlavně když piju a jím.