Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Inspirace na letní date: Projížďka na kole a piknik

Nevíš, co v létě podniknout a nechceš zůstávat doma? Co takhle využít Rekola a vyrazit na piknik do parku?

Co je v létě lepšího než vyrazit na piknik? Nic! Tak vezmi kamarády, tvého kluka/holku nebo sám/samu sebe a vyjeď někam do přírody tvořit letní zážitky.

Guide na perfektní piknik

Na správném pikniku se bez některých věcí jednoduše neobejdeš. Tohle jsou naše must haves:

  • Deka
  • Dobré jídlo a pití
  • Vlhčené ubrousky!!!
  • Hry, knížka, deníček, sluchátka
  • Dobrá společnost
  • Rekolo

Krok č. 1

Cover your bases! Vyber kvalitní společnost v podobě tvých kámošů nebo partnera, nezapomeňte na deku a vyrazte.

Krok č. 2: Rekola!

Stáhni si aplikaci Rekola, to je základ. Pak podle mapky najdi to nejbližší kolo v tvém okolí, pomocí aplikace ho odemkni a tvoje fun date může začít. Dokonce můžeš z jednoho mobilu vypůjčit kola dvě - rovnou pro tvého společníka! Nezapomeň dávat pozor na silnici!

Krok č. 3

Zastávka pro snacks. Nejdříve se zastav v pekárně nebo nějakém obchodě pro snacks. 🍉 Doporučuju meloun, nějaké sladké pečivo, limonády, sušenky, dortíky, něco slaného, prostě všechno, co máte rádi. Můžete se s kamarády domluvit i tematicky – například přinést jídlo pouze v určité barvě nebo podle filmu apod. Make it fun!

Můj tip na super snacks jsou určitě cookies z La Forme. 🍪

Krok č. 4

Poté dojeď na lokaci. V Praze je ideální volba Stromovka, Letenské nebo Chotkovy sady. Prostě místo, kde bude klid a zeleno všude kolem tebe. Parků je v Praze spousta, kromě toho si ale můžete užít i samotnou cestu třeba jízdou podél řeky.

Krok č. 5

Zaparkuj kolo na konkrétní stanoviště, v aplikaci jsou místa vyznačená jako 🅿️, páčkou na zadním kole ho uzamkni a v aplikaci ukonči jízdu tlačítkem „Vrátit kolo“. Na závěr už kolo jen vyfotíš a je to.

Kromě dobrého jídla si na pikniku můžete zahrát nějaké hry, číst si knížky, psát si do deníčku nebo prostě odpočívat. Napík v parku? Yes, please. Užijte si společně strávený čas. Co je taky víc?

Kam s Rekolem rád/a vyrážíš ty?