Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Ikea festival, návrhy Virgila Abloha a týden plný umění – tak vypadal milánský Design Week

V italském Miláně proběhl minulý týden Design Week – týden plný umění, inovací a největších jmen světového designu. Mrkni na video a foto report z nabitého týdne.

ALESSI x Virgil Abloh 100-001

Na oslavu stého výročí designové značky ALESSI vytvořilo architektonické studio AMDL CIRCLE a designová agentura Studio Temp instalaci, která má návštěvníky ponořit do hodnot značky. Představen byl také projekt designéra Virgila Abloha.

DIVIDED LAYERS BY KOHLER X DANIEL ARSHAM

Kohler je globální lifestylová značka a lídr v oblasti kuchyňských a koupelnových produktů. Kohlerova výstava FuoriSalone představila instalaci s názvem Divided Layers, která odkazovala na na vydání 3D tištěného dřezu, jež spolu navrhli Daniel Arsham a Kohler v roce 2021.

IKEA FESTIVAL

Tady jsi mohl/a vidět spoustu instalací a taky odhalení budoucích produktů. Těšit se můžeš třeba na další spolupráci s Virgilem!

Louis Vuitton Objets Nomades

Ve speciálně navrženém výstavním prostoru v kultovní Garage Traversi odhalil Louis Vuitton dva nové přírůstky do sbírek Objets Nomades a také široký výběr nejnovějších a klasických kusů.

CARTIER - THE CULTURE OF DESIGN

Výstava která definuje nezaměnitelný design ikonického Cartieru: Santos de Cartier, Tank, Trinity, Love, Juste un Clou, Panthère de Cartier a Ballon Bleu de Cartier. Věčné výtvory s všudypřítomným kouzlem.

Milánským Design Weekem vás provázel David Mergansa my mu tímto moc děkujeme.

Pozvi mě na šnyt 🍺

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.