Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Ukradené designy značky Balmain, London Fashion Week a Puma x Rihanna is back!

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Značka Balmain je bez svých designů týden před přehlídkou!

Fashion Week v Paříži už ťuká na dveře a značka Balmain se ocitla na pokraji velké fashion disaster. Pár dní před show jim totiž bylo ukradeno 50 designů. Kreativní ředitel značky Olivier Rousteing je ráno po kontrole odeslal, zásilka ale byla ukradena při přepravování.

„Tolik lidí pracovalo opravdu tvrdě na této kolekci. Děláme všechno od znova, ale je to dost neuctivé,“ popsal situaci kreativní ředitel.

VMA's red carpet v outfitech

Hudební ceny VMA's byly předány, tak se pojďme podívat, kdo si oblékl jaké outfity! Na červeném koberci se objevily celebrity, jako je třeba Cardi B v custom made róbě od Dilara Findikoglu, Selena Gomez v Oscar de la Renta, Olivia Rodrigo v custom šatech od Ludovic de Saint Sernin se Swarovski krystaly, a řada dalších!

London Fashion week, here we go!

Newyorský Fashion Week je úspěšně za námi a ten Londýnský zase před námi! Během přehlídek jsme mohli vidět krásné modely od značek Burberry, JW Anderson nebo od designera Foday Dumbuya.

Burberry si přichystal pro všechny příchozí family-friendly vibes ve stanu v parku Highbury Fields v Londýně. Kolekce ukázala klasické Burberry střihy plné trenchcoatů, rovných sukní a šatů, ale i asymetrických topů s lehce futuristic printy.

Fenty x Puma je zpět!

Zpěvačka Rihanna uvádí na trh další kolekci v kolaboraci mezi její značkou Fenty a sportovními oděvy Puma. Spojení je tentokrát výjimečné tím, že se designeři rozhodli vytvořit obuv, která spojí fotbal spolu s během. Takže si fanoušci budou moci užít inovativní botu, která připomíná fotbalový design, ale je dělaná na každodenní pohodlné nošení.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.