Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Vodní přehlídka Louis Vuitton, udržitelná značka Angeliny Jolie a Skims pop-up v NYC

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Angelina Jolie a její nový sustainable brand

Angelina Jolie je nyní i návrhářka. Víme, že ráda pomáhá lidem v nouzi, a možná proto se teď rozhodla vytvořit značku, která dá nový nádech nebo druhý život věcem, které jsou obnošené. První kolekci můžeme čekat na podzim tohoto roku! Angelina už nám taky dopřála malý sneakpeak.

Skims pop-up v NYC

Kim K. pokračuje v rozšiřování značky Skims, a tak si připravila pop-up na jednom z nejfrekventovanějších míst na světě – v New Yorku, přímo u Rockefellerova centra. Na místě byla k dostání limitovaná edice vytvořená jen pro tento event!

Louis Vuitton Cruise

Dior Cruise, Chanel Cruise a třeba Gucci Cruise už máme za sebou a teď jsme mohli spatřit i tu od Louis Vuitton, která proběhla s několika změnami. U jezera Maggiore v paláci Borromeo začala přehlídka dokonce o 15 minut dřív, než měla, což se normálně nestává. Nejprve se měla celá odehrávat venku, ale počasí neporučíš, takže se nakonec vše přesouvalo dovnitř paláce.

Inspirací byla v této kolekci designerovi Nicolasovi Ghesquierovi mystická zvířata, která se mají objevovat v jezeru, a celkově z ní cítíme vodní vibe. Na přehlídce se objevily známé tváře z každého průmyslu – Pharrell Williams, Oprah Winfrey, Kate Blanchet, Emma Stone, Jadenn Smith nebo Shay Mitchell.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.