Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: To nejlepší z Moschina, nový drop Jana Černého a Kaiser Karl

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Konec Jeremyho Scotta v Moschino

Tyhle news minulý týden nikdo nečekal! Po desetiletém působení v italské značce Moschino končí americký návrhář Jeremy Scott, který módní dům provedl kreativní proměnou. Svými velmi výstředními návrhy dokázal, že i pytel na odpadky je móda. Nemůžeme ani zapomenou na jeho fast-food menu, které představil v kolekci Fall/Winter roce 2014 v kolaboraci s McDonald's. Což mě dostává k faktu, že každá jeho kolaborace vedla k něčemu, co jsme ještě ve světě módy nikdy neviděli!

Mezi další nezapomenutelné kolaborace patří třeba Barbie, H&M nebo Spongebob. A tady jsou všechny spolu s ikonickými momenty of Jeremy Scott in Moschino❤️‍🔥!

Jan Černý new drop

Honza Černý dropnul novou kolekci a ta má tentokrát v sobě i kousek femininity! Kolekce „Crystalal Dropem“ se skládá z triček, mikin a roláků, které na sobě mají velmi shiny kamínky v různých nápisech, takže vidět a zářit budeš na 100%!

Mugler x H&M

Přichází nová kolaborace mezi H&M a módním domem Mugler! Kolekci vytvořil Casey Cadwallader, kreativní ředitel designerské značky. V prodeji bude od 11. května v Nákupní galerii Myslbek. Vybrat si budeš moct ze spousty kousků, a to jak z pánské, tak dámské kolekce.

Kaiser Karl

Čtyři roky uběhly od smrti Karla Lagerfelda a svět si ho neustále připomíná. Nejenomže se mu věnuje i samotné MET Gala se věnovalo právě německému návrháři, ale zároveň se na Disney+ objeví adaptace jeho života s názvem Kaiser Karl. Hlavní roli si střihne Jared Leto!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.