Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: To nejlepší z korunovace, Saint Laurent kolekce šperků a Mugler x H&M kolaborace

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Co musíš vědět o korunovaci z pohledu módního guru?

Korunovace byla jedna velká podívaná, a to hlavně co se týče královského oblečení. Mezi nejdůležitější outfity tohoto dne zcela jasně patřila róba Kate, princezny z Wallesu, která na sobě měla šaty od Alexandra McQueena s nacionalistickým podtextem. Zdobily jej výšivky a motivy květin, které měly představovat čtyři národy Spojeného království. Outfit doplňovala netradiční čelenka, kterou na sobě v podobném provedení měla i malá princezna Charlotte.

Princ Harry se na otcově korunovaci vyskytl v róbě od Diora, kterou tvořil Kim Jones. Harry už není aktivním členem královské rodiny, tudíž mu není dovoleno mít na sobě vojenskou uniformu jako zbytku mužské linie.

Mezi známými tvářemi jsme na korunovaci mohli vidět zpěvačku Katy Perry, herečku Emmu Thompson, slovenskou prezidentku Zuzanu Čaputovovou, první dámu USA Jill Biden nebo českého prezidenta Petra Pavla po boku s první dámou Evou Pavlovou.

Už ve čtvrtek si utíkej pro kolaboraci Mugler x H&M!

Mám pro tebe malý sneak peak! Nejenže značky už vydaly promo videa a nafocenou kolekci, ale zároveň už influencerům a známým lidem chodí kolekce přímo až domů, což znamená, že víme, na co se můžeme těšit!

Pokud se ti taky něco zalíbilo, nakupovat můžeš jít do Galerie Myslbek už ve čtvrtek 11. května!

Saint Laurent's první kolekce šperků

Poté, co značka prošla re-brandem, přichází s první kolekcí šperků. Tu pro oděvní dům přichystal Anthony Vaccarello, belgický módní návrhář a taky současný kreativní ředitel značky.

Tady je náhled toho, co můžeš od kolekce čekat. Cena startuje na 790 dolarech a vyšplhat se může až na 48 000 dolarů, což je v přepočtu něco málo přes 1 milion korun.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.