Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: NYFW, rebrand Burberry a to nejlepší z Grammy Awards!

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

2023 Grammys red carpet

Výroční 65. Grammy Awards se letos konaly v L.A., kolébce showbyznysu, filmu a hudby. Akci moderoval komik Trevor Noah a na pódiu jsme mohli vidět hvězdy, jako je Bad Bunny, Lizzo nebo Sam Smith ve spojení s Kim Petras, která je první transgender ženou, která kdy vyhrála sošku Grammy.

Who stole the show tento rok? Pojďme se podívat na jedny z nejlepších fashionable momentů této sezóny, ale i na ty, které se zas tolik nepovedly...

YEEEES!!!

SO SO :/

New York Fashion Week is here!

Módní událost roku je tu! Fashion weeky po světě jsou v plném proudu a ten newyorský nesmí chybět.

Už za sebou máme většinu přehlídek a tady jsou ty největší hity! Co na ně říkáš ty?

  • Collina Strada
  • Carolina Herrera

Návrhář si pro nás připravil směsku royal, noble & antique vibe, které přetvořil do novodobého světa. Krátké balónové sukně, ale i dlouhé nylonové, výšivky, pruhy nebo korzety tvoří tu nejkrásnější kolekci, kterou jsem zatím na NYFW 2023 viděla!

  • Rodarte
  • Proenza Schouler

Proenza jako vždy nezklamala! Značka si pro nás připravila klasické trendy, které přetrvávají. Saka, rovná ramena a střihy, bold shiny barvy a nyní i odhalené saténové prvky.

Refresh or rebrand pro Burberry?

Burberry nabírá nový dech! Poté, co tým začal vést nový kreativní ředitel Daniel Lee, prošla značka změnami. Ty můžeme chápat jako totální refresh značky, což zahrnuje i kompletní předělání identity a celkovou message spolu s logem a dalšími prvky.

Novou kampaň, která je součástí nového vizuálu, oslavující celkové dědictví značky jsme tak mohli poprvé vidět letos na konci ledna. Na nových campaign fotkách je patrná láska k Anglii a Londýnu, tradičnímu trenchcoatu, klasickému kostičkovému vzoru a diverzitě.

AND I LOVE IT!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.