Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Must-have jarní trend, Prada v Miláně a iconic looky milované Alžběty II.

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Ikonické looky královny Alžběty II.

Bývalá královna Alžběta II. by minulý týden oslavila 97. narozeniny a my nemůžeme jinak než se podívat na její styl v průběhu její vlády. Alžběta II. byla velkou milovnicí monochromatických looků, perel, klobouků a rukaviček! Za dobu své dlouhé vlády si vytvořila osobní elegantní módu, ve které hrála svou roli i britská kultura.

Tady je přehled těch nejvíc iconic looků, které nám milovaná Alžběta II. představila během své vlády. Od rób a šatů až po venkovské šátky a holínky!

Vita dulcis by Prada

Pokud náhodou budeš někdy od 22. dubna do 27. srpna v Miláně, Vita Dulcis by Prada tě nesmí minout. Je to výstava od Stéphana Vergera a italského umělce Francesca Vezzoliho, kteří si v prostorech vyhráli s moderním uměním a archeologií ve spojení s filmem.

Balerínky is the new BIG DEAL!

Jarní trend, který tě nesmí minout, pokud nechceš zůstat behind, jsou rozhodně balerínky. Už na podzim ho odstartovala Miuccia Prada, CEO a kreativní ředitelka značky Miu Miu.

Dneska už každá fast fashion značka od Zary až po Mango vytváří kopie této boty. Proto bys neměl/a váhat, ale vyrazit balerínky omrknout. Tady jsou moji favoriti!

Metalické balerínky Zara

999,-

Baletkovské balerínky Zara

699,-

Pudrové balerínky Mango

1999,-

PS: A pokud chceš doladit kousek do posledního detailu, kup si vysoké ponožky, které ladí s botou, a vezmi je k tomu!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.