Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Must-have Gucci bag, Red Carpet v Cannes a nová tvář značky Prada!

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Dior Cruise v Mexiku

Oděvní dům Dior jako vždy nezklamal! Jejich cruise show, která se odehrála ve španělské Andalusii, se měla navrátit k historickým kořenům. Na programu jsme tak mohli vidět tradiční Flamenco, španělský orchestr nebo modely inspirované Andaluskou kulturou. Za návrhy stojí designérka a art direktorka ženských kolekcí pro Dior Maria Grazia Chiuri.

Red Carpet z Cannes

76. ročník filmového festivalu v Cannes se pomalu blíží ke konci, takže se podíváme na ty nejlepší outfity, které se na červeném koberci letos objevily.

Mezi nejžhavější modely rozhodně patří ten od Gigi Hadid, na kterém pracoval Zac Posen. Kate Blanchet se ukázala v Louis Vuitton stejně jako Elle Fanning. Dua Lipa v róbě od Celiné taky zazářila.

Mezi muži nezklamal klasicky Leonardo DiCaprio, španělský herec Manuel Rios v Saint Laurent nebo Johny Depp v černém obleku.

Gucci skate bag aka nová IT BAG?

Gucci na své poslední přehlídce v Seoulu představil novou vymoženost. Pro všechny skate lovers je nový must-have kabelka, která ti udrží i skateboard! Cítím tady, že nás v budoucnu čeká skate-streetstylová sezóna.

Scarlet Johannson je novou tváří Prady!

Naše Black Widow se začíná objevovat ve fashion světě. Tentokrát si ji pod svá křídla vzala značka Prada, která z ní udělala svou novou ambassadorku and I am loving it!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.