Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Konec Beyoncé v Adidasu, Dior show v Bombaji a Loewe boty ze štětců

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Konec Beyoncé x Adidas

Konec Beyoncé v Adidasu znamená konec úspěšné dlouholeté kolekce Ivy Park. Důvodem k ukončení spolupráce byly podle Adidasu prý „major creative differences“. Připomenout si můžeš alespoň největší hitovky, které měly ve světě módy neuvěřitelný úspěch.

Loewe a nový trend?

Jak je známo, značka Loewe je, co se týče obuvi, velmi inovativní. Vidět jsme mohli například boty, které měly místo klasického podpadku lak na nehty, balónek nebo vajíčko.

Tentokrát oděvní dům přichází s další bombou - místo podpadků dává na boty štětce. Co na to říkáš? Já si neumím představit, jak to může být praktické a pohodlné, ale nikdy nevíš, dokud nezkusíš, I guess...

SZA x Skims

Skims pokračuje v hvězdných kolaboracích, tentokrát s R&B zpěvačkou SZA. Kolekce se soustředí na ženské rysy, jemné barvy a basic střihy.

Pokud ještě nemáš svoje kousky klasického everyday spodního prádla, možná by tě mohly nadchnout právě Skims.

Dior show v Bombaji

Poslední společenské akce, včetně luxusní Dior přehlídky v Bombaji, říkají jediné - Indie je teď hot topic. V téhle zemi se tradice bije s trendy, což do světa módy přináší svěží nádech místní kultury a to je jednoduše změna, kterou odvětví potřebovalo. Na podzim můžeme čekat trendy v podobě zvířecích či přírodních printů, výstředních barev nebo třpytek!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.