Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Jacquemus pro děti, Chanel bunda za 7 milionů a to nejlepší od princezny Diany

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Jacquemus přichází s kolekcí pro děti

„Mini Me“ je název řady oblečení pro děti, se kterou na trh přišel návrhář Jacquemus. Nese se v duchu roztomilosti, ale především vzdoru a rošťáctví. V kolekci se odráží trend oversized kousků, které jsou ale v reálném životě pro děti naprosto nenositelné...

Chanel bunda za 7 a půl milionu

Minulý týden proběhla dražba kousků, které navrhl v době svého působení ve značce Chanel Karl Lagerfeld. Vydražilo se něco kolem 252 kousků a tím nejdražším byla bunda z Haute Couture kolekce z roku 1996, která se prodala za 312 000 euro, což je v přepočtu něco málo přes 7 a půl milionu Kč.

Chanel

The best of fashion icon – princess Diana!

Jelikož vyšla nová a taky poslední série The Crown, musíme se podívat na ty nejlepší fashion momenty módní ikony, kterou princezna Diana během 80. a 90. let byla a dodnes stále je!

Under Native

Dneškem končí kolekce značky Under-Native, která byla vytvořená v kolaboraci s jedním z členů FOMO teamu, reprezentačním nadhazovačem Davidem Mergansem. Inspirovaná byla především Baseballem a Českým úspěchem na World Baseball Classic v Japonském Tokiu. Tak neváhej a utíkej se podívat na stránky na kolekci plnou mikin, kšiltovek, kulichů nebo pláštěnek, protože já jí dávám velký palec hore!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.