Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Couture Fashion Week, nová kreativní hlava Gucci a Skims kolaborace

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Paris Fashion Week výstřelky & celebrity trolls

Haute couture week nám končí, a tak musí přijít i jeho rekapitulace! Letos to byla fakt bomba! Viděli jsme legendární catwalky od nejznámějších modelek této doby – Iriny Shayk, Naomi Campbell a Shalom Harlow. Nechyběla ale ani Češka Eva Herzigová.

Svá díla na přehlídkových molech představily značky, jako je Mugler, ALAÏA, Valentino a La Garçonne. Vyzdvihnout ale musím ty největší legendy, které si pro letošek zapamatujeme, Fendi pod vedením Kima Jonese, Dior, Chanel, Maison Margiela a hlavně Schiaparelli a Giambattista Valli.

Schiaparelli je značka, kterou si z letošního FW bude pamatovat snad každý! V předních řadách se objevila spousta celebrit, nicméně Kylie Jenner a Doja Cat dostaly největší spotlight! Proč? Mrkni se sám/sama!

Tady máš recap těch nejlepších momentů letošního haute couture, které bys měl/a vidět!

Nová kreativní hlava Gucci

Jedna z největších fashion otázek byla právě zodpovězena! Alessandra Michela na pozici kreativního ředitele Gucci vystřídá Sabato De Sarno. „Jsem hluboce poctěn, že mohu převzít tu roli kreativního ředitele Gucci,“ byla Sabatova reakce v tiskové zprávě. Zároveň se těší, že bude moci řádně uctít dlouholeté a bohaté dědictví rodiny Gucci, které se už přes sto let nese v duchu elegance, vznešenosti a řádu.

Kdo je ale Sabato De Sarno a proč je právě on novou creative osobností oděvního domu Gucci?

Sabato byl doposud fashion ředitelem značky Valentino. CEO of Gucci vidí v Sabatovi kreativní duši, jejíž vize vyobrazí značku ve světle, v kterém má.

Jeho první kolekci budeme na italských molech moct vidět už na podzim s kolekcí na jaro 2024, a to jak pro muže, tak i ženy.

Obuje Sabato De Sarno nové boty, které mu (doufejme) nebudou velké, a zvládne dohnat, či dokonce předčít vysoce nastavenou laťku Alessandra Michela?

Kim's Skims & White Lotus collab

Valentýn máme za dveřmi, a to znamená i nové spodní prádlo! Na to určitě myslela Kim K, CEO of Skims, která minulý týden vypustila do světa novou valentýnskou kolaboraci mezi Skims a herečkami ze seriálu White Lotus, který se stal velkým hitem se svou druhou sérií.

Nabídla nám all-body designs v girly pinky barvách. Nechybí ale ani srdíčka nebo sexy černá. Nečekej ale žádné extra hot lingerie střihy!

Za mě má celá kolekce velmi cute vibe!

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.