Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Beyoncé září na Renaissance tour a vše, co bys měl/a vědět o značce Valentino

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Beyoncé otvírá Renaissance tour s nezapomenutelnými looky

Beyoncé začíná svou tour 57 koncertů s albem Renaissance a to znamená i ty nejextravagantnější looky. Během prvního vystoupení, které se odehrálo ve Stockholmu, se Queen B ukázala v custom Courrèges, Loewe, Coperni či McQueen róbách!

Všechny kousky byly dělané na míru a inspirací jim byly poslední kolekce. Byly pečlivě vyrobeny, aby krásně vynikly na pódiu a ladily s celou show a albem. Vidět jsme tak mohli i bodysuit, který díky UV světlu měnil barvy!

Chanel cruise

Je tu jaro a Chanel si pro nás připravil další kolekci, tentokrát na Chanel Cruise v LA. Show s kolekcí pro rok 2024 se s inspirací vrací v čase. Vidět můžeš prvky zlatých časů Hollywoodu v propojení s dnešní dobou, která má vykreslovat Venice beach jako ráj outdoorových sportů, bruslení, surfování a další. Na místě se objevila spousta celebrit, třeba Margot Robbie, Halsey, Paris Hilton, Kristen Stewart nebo Lil Nas X.

Mr. Valentino slaví narozeniny a tady je vše, co bys měl/a o značce vědět

Zakladatel značky Valentino slaví narozeniny, tak si pojďme připomenout nejenom ikonické momenty, ale i zajímavosti, díky kterým je Valentino prostě Valentinem!

Jet-set chic značka, jak ji spouta módních kritiků vystihuje, se brzy po svém založení italským návrhářem Valentinem Garavanim v roce 1959 stala symbolem luxusu a elegance, a to především díky své ikonické „Valentino červené“.

Valentino začal být it brand právě díky své červené senzaci. V první ready-to-wear kolekci totiž představili šaty s názvem „Fiesta“, které se brzy staly pro brand charakteristické. Šaty z roku 1959 na sebe dokonce oblékla i Jennifer Aniston na premiéru filmu Riskni to s Polly.

Značka udělala i velký hit v USA díky Jackie Kennedy, ikoně své doby, která vynesla hned několik rób od Valentina, včetně své svatební v roce 1968.

Dneska se už značka nachází pod vedením Pierpaola Piccioliho, který po nástupu na pozici kreativního ředitele dodal značce nádech čerstvého vzduchu a taky totální refresh. Ikonická kolekce byla ta z podzimu roku 2022, která díky své růžové ovlivnila nemálo dalších módních domů.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.