Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

House of Fashion: Golfový kufr Louis Vuitton za 3 miliony a úspěšná kolaborace Gucci x Adidas!

Novinky, trendy a highlighty ze světa módy.

Louis Vuitton přichází s kampaní pro golfové nadšence!

Louis Vuitton představil novou kampaň s názvem Art of Living, ve které se objevil i kousek pro všechny milovníky golfu! Takzvaný Malle Golf je golfový kufr, který je kombinací elegance, sportu a hravosti.

Uvnitř kufru najdeš plnou golfovou výbavu – několik holí, sadu golfových míčků a ručníčků. Zároveň je v setu i vysunovací kobereček, který má sloužit na patování, což je hra na krátkou vzdálenost.

Cenově to až tak úžasné není. Za takovýhle „flex“ kousek dáš $129 000 dolarů, což jsou skoro 3 miliony korun. Opravdu kousek za všechny prachy.

Vysněná kolaborace Gucci x Adidas

Všichni jsme po loňském hitu čekali, kdy přijde repete a teď mohu s nadšením říct, že zlatá (doslova) kolaborace je konečně zpátky!

Kolekce je zaměřená především na tenisky, hlavně na nejvíc trendy kousky v roce 2023 – Adidas Gazelle. Zároveň se ale dočkáme i starších modelů, třeba ZX8000. Ceny se budou pohybovat od 450 dolarů až do 980 dolarů. Kolaborace je plánovaná na tento rok, přesné datum zatím značky nezveřejnily.

Face Mask – smash or pass?

John Galliano, kreativní ředitel značky Maison Margiela, do módního oběhu vydává kousky, které mají občas k funkčnosti daleko. Jsou ale bezesporu high end fashionable pieces obdivované velkou škálou módních kritiků.

Jako novinku na scéně máme takzvanou Face Mask, která vypadá jako obyčejná síťka s účelem „zakrýt obličej“, přestože všechno vlastně vidíš. Dle fotek ani nevypadá, že by tahle sranda za $510 dolarů (skoro 11 tisíc korun) byla zvlášť pohodlná. Kousek hodnotím jako 2/10, jelikož to nemá s praktičností ani pohodlím bohužel nic společného. Nicméně je to vibe.

Pozvi mě na kafe☕️✨

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.