Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla
Zdroj foto: @tykavo

Hot spots v Praze: Kam zajít, když už tě omrzel Kolektor a Mama coffee? Pt. 2

Hledáš místo, kde se můžeš v Praze na celý den zašít a dohánět školní nebo pracovní resty, ale Kolektor nebo Mama coffee aren't cutting it anymore? V článku najdeš tipy na řadu jiných (a někdy i lepších) míst.

The Globe

Go to místo pro všechny booklovers je stoprocentně The Globe, ve kterém se spojuje hospůdka, kavárna a cozy knihkupectví nejrůznějších anglických knížek. Je to super multifunkční prostor, kam můžeš jít pracovat, učit se nebo jen tak chillovat s kámošema, navíc si tu rovnou můžeš koupit nový knížky a přečíst je nebo si třeba zahrát free deskovky, kterých mají celou řadu. A to chceš.

Globe najdeš na Praze 1 v ulici Pštrossova. Na otevírací dobu mrkni na jejich webovky.

Zdroj: The Globe

Ty kávo

Pro lidi ze Smíchova bude asi známý menší spot Ty kávo, který má podobný vibe jako Hlína - takže student hipster. Schází se tu různá spousta lidí, vevnitř je to cute a insta friendly a navíc mají dobrou hot choco, a to je jediný, co potřebuješ vědět.

Otevřeno mají v týdnu od 7:30 do 22:00 a o víkendu od 9:00 do 22:00.

Mrtvá ryba

Designated spot pro studenty je Mrtvá ryba kousek od IPáku a Karlova náměstí. Je to klasický vysokoškolský spot se vším všudy – najdeš tu zahrádku, spoustu piva, něco k jídlu a po večerech studenty přírodovědecký fakulty v depresích. RIP...

Otevřeno mají každý den kromě soboty a to od 11:00 do 23:00, v neděli pak otevírají v 18:00.

Alchymista

Poslední cozy místečko je pro dnešek Alchymista. Je to jak cukrárna, tak kavárna, navíc si už praží svoje vlastní kafe v rodinné pražírně, která funguje už od roku 1998. Kromě toho mají i super originální drinky a pečou vlastní dorty a jiný dobroty.

Najdeš je na Letné v ulici Jana Zajíce. Otevřeno mají denně od 13:00 do 19:30.

Kam nejčastěji chodíš ty?

Přispěj mi na cappuccino v předražených kavárnách🥲☕️

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.