Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Taylor Swift vydává The Tortured Poets Department a v kině uvidíme vizi USA v občanské válce

Taylor Swift vydává své jedenácté studiové album! A režisér Ex Machina Alex Garland nám představí svoji vizi Spojených států, ve kterých došlo v nedaleké budoucnosti k občanské válce. Jaké další releases nás čekají se dočteš v článku!

FILM & TV

Civil War

Artová společnost A24 uvádí do kin drama Civil War, ve kterém Kirsten Dunst putuje po zdecimované Americe v post-apokalyptické blízké budoucnosti. Za filmem stojí úspěšný režisér filmu Ex Machina, Alex Garland, a ty ho můžeš vidět v kinech od 18. dubna.

Abigail

A ve stejný den jde do kin také horor s Melissou Barrerou a Kathryn Newton. Skupina vyděračů v něm unese dceru bohatého muže, ale neuvědomí si, že neunesli běžné dítě. Remake starého upířího filmu Dracula's Daughter z 60. let.

Rebel Moon: Part Two - The Scargiver

A na Netflix zamíří druhá část Snyderova velkolepého, ale ne moc dobře přijatého, sci-fi Rebel Moon se Sofiou Boutellou v hlavní roli. Dvouhodinové pokračování tohohle eposu dropuje 19. dubna.

HUDBA

Taylor Swift: The Tortured Poets Department

The Tortured Poets Department je jedenácté studiové album americké zpěvačky a skladatelky Taylor Swift. Jeho vydání oznámila na předávání cen GRAMMY, když si přebírala výhru večera. Oznámila, že její zbrusu nové album vyjde 19. dubna. Taylor k albu nedělala žadné promo v podobě singlů či upoutávek, takže zvuk alba bude pro všechny posluchače a posluchačky překvapením. Na albu se objeví 16 skladeb a 2 features s umělci Post Malone a Florence Welch (Florence + the Machine). Také se dočkáme 4 bonusových singlů.

+

Martina Střelecká a Honza Vohralík

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.