Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Shakira vydává album a na Netflixu vychází legendární sci-fi

Legendární sci-fi od čínského autora, dokument o první černošce kandidující na prezidentku USA nebo nová hudba od Shakiry či Tyly. To jsou nejzajímavější releasy tohoto týdne.

FILMY & TV

Problém tří těles

Na Netflixu má ve čtvrtek 21. března premiéru seriálová adaptace stejnojmenné knihy od Cixin Liu. Sci-fi, které si získalo velký ohlas a fanouškovskou základnu, vypráví o pěti vědcích napříč světem, kteří postupně zjišťují, že svět míří do záhuby. Čelit musí hrozbě, která vychází z rozhodnutí učiněného ještě za studené války. Objevují se sekty vybízející k návratu k přírodě, nová počítačová hra pro virtuální realitu a vědci začínají umírat.

Shirley

Jako první černoška v historii se Shirley Crisholm dostala do amerického Kongresu. Rozhodla se ale jít ještě dál a pustila se do boje o kandidaturu na prezidentku za demokratickou stranu. Její životní příběh si budeš moci připomenout v životopisném dramatu od Netflixu už od čtvrtka 21. března.

Hudba

The Silver Spoons - It's Alright

Česká, ale anglicky zpívající indie pop-rocková kapela The Silver Spoons vydává ve středu 20. března po dlouhé době nový singl It's Alright a následně s ním vyráží i na turné. Kapela se proslavila hitem He's Got My Money Now a poté spolupracovala na albu Come and Get it i s producentem Danny Saberem, který dříve produkoval například The Rolling Stones nebo Davida Bowieho.

Shakira: Las Mujeres Ya No Lloran

Las Mujeres Ya No Lloran je nadcházející dvanácté studiové album kolumbijské zpěvačky Shakiry. Vydá ho 22. března. Jedná se o její první studiové album po sedmi letech, kdy vyšlo El Dorado.

Tyla: Tyla 

Průlomová R&B zpěvačka Tyla 22. března vydává své debutové album zvané TYLA. Tyla ohromila fanoušky svým obrovským virálním hitem Water, který získal cenu Grammy!

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.