Přihlášení se k heyfomo

Po přihlášení budeš mít přístup ke všemu obsahu na heyfomo.cz, můžeš komentovat články a další features, just do it!
Reset hesla

Hot Releases: Po Elvisovi jde do kin Priscilla a Calin vydává Bieber Fever

Do kin jde Priscilla od Sofie Coppoly, minisérie v hlavní roli s Benedictem Cumberbatchem jako policistou z New York City a rodinný snímek s Ryanem Reynoldsem.

FILM & TV

Priscilla

Po Elvisovi (2022) přichází na scénu Priscilla, biopic zaměřený na manželku Elvise Presleyho, který vypráví její příběh se zaměřením ni. Stojí za ním režisérka Sofia Coppola a snímek sklidil ohlas loni v Cannes. Hlavní duo si zahráli Cailee Spaeny a Jacob Elordi. Můžeš je vidět v kině od 30. května.

Eric

Benedict Cumberbatch jako houževnatý policajt hledá svého devítiletého syna v ulicích New York City v 80. letech. Najít, ale bude muset nejprve hlavně sebe. Nová thrillerová minisérie bude od 30. května na Netflixu.

IF

Rodinný film s Ryanem Reynoldsem? Yes, please. Ještě k tomu z tvůrčí dílny režiséra a scenáristy Johna Krasinskiho aka Jima z The Office. V novince IF sleduje příběh mladou holku, která vidí imaginární přátele ostatních lidí. V kinech od 30. května.

HUDBA

Calin: Bieber Fever

Už tenhle pátek 31. května vydává Calin další projekt. Oznámil jej na instagramu prostřednictvím videa níže. Zatím nevíme, jak bude vypadat cover a nemáme ani tracklist.

Shaboozey: Where I’ve Been, Isn’t Where I’m Going

Nigerijsko-americký artist, který spolupracoval na dvou tracích z nejnovějšího alba Beyoncé, vydává vlastní projekt. Jeho hudba kombinuje hip-hop, country a rock. Pozornost na sebe upoutal prvně na collabu s Duckwrth na soundtracku k Spider-Man: Into the Spider-Verse.

Podpoř FOMO team 👀🤍

Secure card payment by Stripe
Zjištujeme, jestli tvůj prohlížeč umí platby.